fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Hotele

Noclegowo.pl wspólnie z HomeToGo.pl

Fot. noclegowo.pl
Polska wyszukiwarka miejsc noclegowych nawiązała współpracę z porównywarką domów i apartamentów HomeToGo.pl

- Rozpoczęcie współpracy z HomeToGo to efekt wdrażania naszej strategii związanej z ekspansją zagraniczną. Już niebawem zaprezentujemy nową wersję naszego portalu, dostępną w kilku językach. Liczymy, że wspólnie z HomeToGo dotrzemy do tysięcy turystów zagranicznych, planujących swój wypoczynek w Polsce – mówi Mateusz Goliat, menedżer marketingu noclegowo.pl, cytowany w komunikacie prasowym.

- Polscy użytkownicy HomeToGo.pl mogą znaleźć na stronie jeszcze więcej tanich domków letniskowych i innych obiektów noclegowych w miejscowościach wakacyjnych. Cieszymy się, że dołącza do nas jeden z największych lokalnych portali, a także to, że za naszym pośrednictwem partner planuje wejść na międzynarodowe rynki. Jest to wyjątkowa szansa dla właścicieli obiektów wakacyjnych do pozyskania zarówno polskich, jak i zagranicznych klientów – opisuje w komunikacie prasowym Marta Górska, dyrektor krajowy HomeToGo.pl.

Portal Noclegowo.pl działa od 10 lat, a jego baza liczy ponad 22 tysiące miejsc noclegowych z całej Polski. Serwis każdego dnia otrzymuje kilkadziesiąt zapytań. W HomeToGo użytkownicy mogą wybierać spośród 6 milionów domów, kwater, willi i apartamentów z całego świata i porównać oferty noclegowe z ponad 250 portali internetowych.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA