fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Hotele

Na Wolinie powstanie nowy hotel

Materiały prasowe
Polski Holding Nieruchomości, Polski Holding Hotelowy i Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście zbudują hotel na Wolinie. Przedstawiciele trzech spółek podpisali dzisiaj list intencyjny w tej sprawie

Hotel ma powstać na terenach Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, w miejscu istniejącego ośrodka wypoczynkowego Portus przy ulicy Plażowej 4 w Międzywodziu - czytamy w komunikacie spółek. Obiekt będzie miał rozbudowaną strefę spa i wellness. Szczegółowy biznesplan i harmonogram działań nie są jeszcze znane.

- Polski Holding Hotelowy będzie operatorem hotelu działającego najprawdopodobniej pod międzynarodowym brandem. Cieszymy się, że wybór lokalizacji padł na region zachodniopomorski, w którym dostrzegamy duży potencjał turystyczny i infrastrukturalny. Mając na uwadze dynamiczny rozwój sektora hotelarskiego i dojrzałego rynku, wiemy, że obiekt ten będzie doskonałym uzupełnieniem istniejącej bazy hotelarskiej w regionie - mówi prezes Polskiego Holdingu Hotelowego Ghoerghe Marian Cristecu, cytowany w komunikacie.

- To kolejny realizowany przez nas projekt, polegający na wykorzystaniu naszych kompetencji do świadczenia usług z zakresu zarządzania inwestycjami - dodaje prezes Polskiego Holdingu Nieruchomości Marcin Mazurek.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA