fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Handel

Wyróżnienie dla polskiej organizacji

Światowa Federacja Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej doceniła rozwój i działalność polskiej organizacji

Po raz pierwszy Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej uzyskało status Platynowego Stowarzyszenia. Tytuł nadaje Tytuł nadany przez Światową Federację Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA) jest najwyższym z możliwych. Jest nadawany na podstawie corocznego rankingu tej organizacji.

Federacja grupuje 63 krajowe stowarzyszenia, status platynowego ma 11 organizacji, z czego jedynie dwa stowarzyszenia w Europie: oprócz PSSB ten sam status ma od wielu lat stowarzyszenie francuskie FVD. - To ogromne wyróżnienie. Cieszy nas ten fakt, że działania podejmowane na rynku lokalnym są doceniane globalnie - mówi Mirosław Luboń, dyrektor generalny Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej.

Ocena w przeprowadzanym corocznie rankingu WFDSA obejmuje oprócz wielkości stowarzyszenia, także zakres i charakter prowadzonych działań statutowych, marketingowych i prokonsumenckich, relacje z legislatorami i organami rządowymi, kontakty z mediami, organizowane wydarzenia i akcje, a przede wszystkim stałe uaktualnianie kodeksu etycznego wytyczającego standardy branżowe i jego przestrzeganie przez firmy członkowskie.

Warto przypomnieć przy tej okazji, że w ubiegłym roku PSSB zostało uhonorowane tytułem i statuetką „Najlepsze Stowarzyszenie Roku" przez Europejskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej SELDIA.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA