fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Firma

Firmy z Holandii poszukują polskich kontrahentów

Przedstawicielstwo Ekonomiczne i Handlowe Flandrii przy Ambasadzie Belgii w Warszawie organizuje w dniach 27-30 marca 2017 r. multibranżową misję handlową firm flamandzkich do Polski. Jej celem jest pomoc w znalezieniu kontaktów dla firm z Flandrii oraz nawiązanie współpracy handlowej z polskimi firmami.

Dla polskich firm oznacza to szansę nawiązania kontaktu z rynkiem belgijskim. Poznania potrzeb i oczekiwań tamtejszych przedsiębiorców. Z możliwości nawiązania takich kontaktów w szczególności powinni skorzystać przedsiębiorcy z następujących branż:

- budowlanej,

- farmaceutycznej,

- spożywczej,

- jubilerskiej,

- doradztwa w zakresie infrastruktury krytycznej,

- obróbki metali,

- uszczelnień dla wielu sektorów przemysłu,

- meblarskiej,

- zabudowy stoisk targowych,

- armatury przemysłowej,

- suplementów diety,

- przewodów wstępnie okablowanych,

- usług czyszczenia przemysłowego,

- środków czyszczenia dla profesjonalistów.

Kontrahentów w tych sektorach poszukują bowiem belgijscy przedsiębiorcy. Za organizację misji i związanych z nią spotkań odpowiada Ambasada Belgii - Przedstawicielstwo Ekonomiczne i Handlowe Flandrii, Flanders Investment & Trade. Dane kontaktowe, a także link do strony prezentującej bardziej szczegółowe dane o belgijskich firmach zainteresowanych przyjazdem do Polski, można znaleźć na stronie ośrodka Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA