fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Ruszają kontrole wykorzystania dotacji z Polskiego Funduszu Rozwoju

dotacje z tarczy finansowej
AdobeStock
Przedsiębiorcy, którzy skorzystali z subwencji finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju muszą skompletowane i podpisane dokumenty - nie później niż do dnia 31 grudnia 2020 r. – wysłać do banku pośredniczącego w pozyskaniu subwencji PFR.

Subwencje finansowe pozyskane w ramach tzw. Tarczy finansowej PFR były kluczową pomocą dla przedsiębiorców zmagających się z negatywnymi skutkami pandemii wirusa SARS-CoV-2. Transfer środków finansowych w ciągu około dwóch dni, liczonych od dnia złożenia aplikacji w banku, klarowne formularze, weryfikacja dokonywana automatycznie przez system w oparciu o ogólnodostępne bazy, to wszystko spowodowało, że finansowe wsparcie przez Polski Fundusz Rozwoju kojarzy się dla większości przedsiębiorców z samymi pozytywami.

Aktualnie znaczna część przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorców (MŚP) zmaga się z drugą falą negatywnych następstw wywołanych pandemią wirusa SARS-CoV-2, co powoduje, że większość ich działań skupionych jest na bieżących działaniach antykryzysowych. Natomiast, zgodnie z ostatnimi informacjami przekazywanymi przez Polski Fundusz Rozwoju, rozpoczęły się kontrole w przedsiębiorstwach, które skorzystały z subwencji finansowej. Na podstaw...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA