fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Pieniądze dla firm na innowacyjne rozwiązania

Adobe Stock
Nawet 20 mln złotych unijnego wsparcia na jeden projekt, a ogółem 150 mln zł do zdobycia – to oferta Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości skierowana do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców.

„Wdrażanie innowacji przez MSP” to ogłoszony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości konkurs, w którym do zdobycia jest dofinansowanie ze środków unijnych na inwestycje związane z implementowaniem innowacyjnych produktów lub procesów technologicznych. Oferta skierowana jest do mikro, małych i średnich firm działających na terenie Polski wschodniej. Przedsiębiorca może otrzymać nawet 20 mln zł, a także pomoc w dostosowaniu pozostałych procesów zachodzących w firmie do funkcjonowania w sytuacji epidemiologicznej. Nabór wniosków ruszy 25 sierpnia i będzie prowadzony do 24 września (nie ma podziału na rundy).

– Innowacje, wdrażane nawet w najmniejszych firmach, są motorem rozwoju gospodarczego całego regionu, a nawet kraju. Dlatego tak nam zależy nam na tym, żeby przedsiębiorcy ze wschodniej Polski również mogli zrealizować swoje pomysły. Ich sukces, to także sukces nas wszystkich – podkreśla Mariola Misztak-Kowalska, zastępca dyrektora z Departam...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA