fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Firma

Bratysława lipcową stolicą Internetu rzeczy

W dniach 7-8 lipca w Bratysławie spotkają się przedstawiciele branży Internet of Things. IoT Expo Bratislava 2016 będzie towarzyszyć giełda kooperacyjna. Rejestracja na nią będzie prowadzona do pierwszego lipca.

Wydarzenie skierowane jest startupów, mikro, małych i średnich firm już działających na rynku, ośrodków badawczych, aniołów biznesu, funduszy VC itp. z Francji i krajów Grupy Wyszehradzkiej, specjalizujących się w dziedzinach inteligentnego transportu, zdrowia i budynków.

To szansa na nawiązanie ciekawej współpracy, pozyskanie kontrahentów, w tym dostawców nowych rozwiązań lub odbiorców tych wytwarzanych przez polskie firmy. To także możliwość rozpoznania rynku, trendów i zmian, jakie na nim zachodzą, a być może pozyskania inwestora dla własnych, innowacyjnych pomysłów.

Aby mieć szansę na udział w bezpośrednich, dwustronnych rozmowach z wybranymi przedstawicielami zagranicznych firm lub instytucji należy zarejestrować się zarówno na całe wydarzeniu IoT Expo Bratislava 2016, jak i na udział w samej giełdzie. Termin rejestracji upływa pierwszego lipca. Ustalanie harmonogramu spotkań będzie miało miejsce w dniach 1-5 lipca. Wreszcie 7 i 8 lipca, w wyznaczonych godzinach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych indywidualnych spotkań.

Linki prowadzące do formularzy można znaleźć na stronie ośrodka Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (www.een.org.pl). Warto podkreślić, że udział w samej giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Należy oczywiście liczyć się z koniecznością pokrycia kosztów dojazdu, zakwaterowania i wyżywienia.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA