fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Firma

Targi i giełda dla firm z branży gier komputerowych i aplikacji mobilnych

123RF
W trakcie targów Gier Komputerowych GAMESCOM 2016 zorganizowana zostanie giełda kooperacyjna. Firmy i inne podmioty działające w tym obszarze już mogą rezerwować spotkania i ustalać ich harmonogram.

Giełda odbędzie się w dniach 17-19 sierpnia. Kto nie zarezerwował sobie jeszcze wakacyjnego wyjazdu w tym okresie, może pomyśleć o spędzeniu kilku dni w Niemczech. A właściwie jest to obowiązkowy kierunek wyjazdu dla wszystkich firm, organizacji, innych podmiotów, dla których ważny jest świat gier komputerowych, gier wideo i aplikacji mobilnych. W szczególności tych, które same oferują innowacyjne rozwiązania w tym zakresie lub odwrotnie – same szukają nowych dostawców, czy wreszcie chciałyby podjąć inną współpracę z przedstawicielami tego sektora.

A na pewno będzie to łatwiej zrobić, gdy w jednym miejscu zgromadzi się wiele osób i instytucji reprezentujących tę branże i co więcej z każdym z nich będzie można porozmawiać przez kilkadziesiąt minut. A to właśnie zapewnia giełda kooperacyjna.

Co zrobić, aby wziąć udział w tym wydarzeniu? Przede wszystkim dokonać zgłoszenia, wypełniając stosowny formularz, w którym należy m.in. opisać profil własnej działalności i wyrazić oczekiwania związane z udziałem w giełdzie.

Udział w giełdzie jest bezpłatny. Jednak trzeba się liczyć z wydatkami na podróż i zakwaterowanie oraz koniecznością kupienia biletu wstępu na targi. Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski. Więcej informacji na stronie: https://www.b2match.eu/gamesmatch2016

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA