fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wyszukiwarka dotacji dla firm

www.sxc.hu
Gdzie szukać dotacji na prowadzenie badań przemysłowych albo na internacjonalizację działalności? Najlepiej wykorzystać do tego wyszukiwarkę na rządowej stronie funduszy europejskich.

Wyszukiwarka pozwala znaleźć odpowiednie źródło finansowania, dopasowane do potrzeb przedsiębiorcy. Nie każdy projekt może być bowiem wspierany z dowolnie wybranego źródła. Osoby, korzystające wcześniej z unijnych dotacji, wiedzą, że programy operacyjne, w których zapisane są unijne środki, podzielone są na tzw. działania, a czasami jeszcze poddziałania, a także schematy. Każda z takich części ma określone cele i wskazuje na takie przykłady projektów, które osiągnięciu tych celów powinny sprzyjać.

Dlatego właśnie są takie, które koncentrują się na przykład na wspieraniu typowych projektów badawczych, inne pozwalają sfinansować działania wdrożeniowe (przekucie wyników badań w realne produkty, usługi lub procesy), jeszcze inne przeprowadzić w firmie inwestycje w nowe maszyny, urządzenia. Są także takie, które wspierają procesy umiędzynarodowienia, a inne koncentrują się na usługach i doradztwie. Dlatego, w zależności od potrzeb konkretnego przedsiębio...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA