fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rozwój e-usług publicznych

E-uslugi publiczne
E-uslugi publiczne
Adobe Stock
Dobiega końca czas na składanie wniosków o dofinansowanie projektów informatycznych wspierających pracę urzędów na obszarze Wrocławskiego Obszaru Funkcjonalnego.

Jeszcze tylko do czwartego grudnia jednostki samorządu terytorialnego, ich związki, stowarzyszenia oraz jednostki organizacyjne, jednostki badawcze i naukowe, szkoły, uczelnie, instytucje kultury oraz inne podmioty wskazane w regulaminie konkursu mogą składać wnioski o dofinansowanie projektów wpisujących się w cele działania 2.1.2 „E-usługi publiczne – ZIT WOF" (zintegrowane inwestycje terytorialne – wrocławski obszar funkcjonalny).

Czytaj także: Energetyka, infrastruktura i projekty informatyczne

Wszystkie realizowane projekty powinny koncentrować się na rozwoju technologii, systemów, infrastruktury służących usprawnieniu działania szeroko rozumianej administracji i służb publicznych w cyfrowym świecie. W grę może wchodzić rozwój e-usług kierowanych zarówno do biznesu (A2B), mieszkańców (A2C), jak i samej administracji (innych urzędów, instytucji – A2A). Przykładowo mogą to być przedsięwzięcia:

* zakładające rozwój elektronicznych usług p...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA