fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Interreg Polska-Słowacja na lata 2021–2027: uwagi można zgłaszać do 22 sierpnia

PAP/Darek Delmanowicz
Opinie i uwagi wolno zgłaszać do 22 sierpnia. Dzięki nim ostatecznie powstanie program Interreg Polska-Słowacja na lata 2021–2027.

Celem konsultacji jest zebranie opinii oraz uwag dotyczących projektu programu przygotowanego przez grupę roboczą, w której skład weszli przedstawiciele regionów, euroregionów, wojewodów, europejskich ugrupowań współpracy terytorialnej, partnerzy społeczno-gospodarczy i reprezentujący społeczeństwo obywatelskie, z obu stron granicy. Pracami tej Grupy kieruje Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej we współpracy ze słowackim Ministerstwem Inwestycji, Rozwoju Regionalnego i Informatyzacji.

Czytaj także:

Jakie zasady działania funduszy unijnych w latach 2021–2027

Swój udział w konsultacjach powinny w szczególności rozważyć osoby i instytucje zainteresowane współpracą transgraniczną między Polską i Słowacją, w tym m.in.: beneficjenci dotychczasowych edycji programu, potencjalni wnioskodawcy, przedstawiciele władz państwowych i samorządów terytorialnych oraz ich jednostek, przedstawiciele organizacji pozarządowych, uczelni wyższych i szkół, jednostek badawczo-rozw...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA