fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Analiza odchyleń: jak wyjaśnić różnice pomiędzy planem a realizacją

Adobe Stock
Trigg Adventure to mała rodzinna spółka z o.o., która zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz montażem dziecięcego sprzętu do zabaw na świeżym powietrzu w kraju o nazwie Fawlandia. To kraj w Europie Środkowej, o populacji sięgającej 40 milionów mieszkańców. Walutą kraju jest dolar fawlandzki (F$).

Trigg Adventure działa na dwóch oddzielnych rynkach:

- krajowym – gdzie drewniany sprzęt do zabaw na świeżym powietrzu dla dzieci sprzedawany jest bezpośrednio końcowemu odbiorcy za pośrednictwem własnej strony internetowej firmy lub renomowanych sklepów specjalistycznych, dużych sklepów z zabawkami i domów towarowych.

- komercyjnym – gdzie wersja asortymentu krajowego jest dostosowana do indywidualnych wymagań klientów komercyjnych – publicznych placów zabaw, kawiarnianych ogródków, szkół i boisk prowadzonych przez samorząd. Sprzedaż klientom komercyjnym odbywa się poprzez kanał sprzedaży osobistej. Rynek komer-cyjny rozwija się szybko, choć działa na nim silna konkurencja. Cena pakietu dla klientów komercyjnych obejmuje instalację (montaż, mocowanie i wykończenie produktu na miejscu). Do niedawna instalacją zajmowali się zewnętrzni podwyko-nawcy, obecnie zadanie to wykonuje wewnętrzny zespół Trigg Adventure. Klienci komercyjni często wymagają przeprowadzenia robót z...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA