fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Finanse

Poznaj Matchbanker - innowacyjną porównywarkę, która dotarła na polski rynek.

Rynek pożyczkowy to niemalże studnia bez dnia i ciężko zdecydować się na pożyczkę, która jest dopasowana do naszych indywidualnych potrzeb. Pożyczkę, która pomoże nam w regulowaniu naszych finansów, zamiast ich rujnowaniu. Terminy oraz umowy finansowe są napisane często niezrozumiałym językiem, dlatego analizowanie ofert bywa żmudnym i długim procesem. Konsumenci, którzy pilnie potrzebują gotówki, nie czytają dokładnie umów, co prowadzi do niedomówień.

Dlatego właśnie dwóch Duńczyków wpadło na pomysł ułatwienia konsumentom procesu szukania pożyczek i stworzenia systemu, który będzie wykonywał za nich żmudną pracę. W duńskim mieście innowacji pracowali razem nocami, aby ich pomysł stał się rzeczywistością i udało im się stworzyć www.matchbanker.dk. Młoda firma została szybko zauważona przez ogromnego skandynawskiego inwestora North Media A/S i jest on obecnie jej częściowym właścicielem, spółka jest więc notowana na giełdzie kopenhaskiej.

Dzisiaj firma ma się świetnie i dotarła już na 6 rynków, a w Skandynawii jest jego liderem. Do tej pory obsłużyli ponad 100.000 klientów, a ich sukces tkwi w nieustannym rozwoju oraz innowacyjnemu podejściu do biznesu. Co więcej, stworzyli oni kreatywne miejsce pracy, gdzie ulepszanie systemu oraz usług naturalnie nabiera rozmachu.

Czy jest więc dokładnie Matchbanker?

Matchbanker to porównywarka pożyczek online, która dobiera oferty na podstawie danych konsumenta, takich jak: kwota pożyczki, cel pożyczki, zatrudnienie, posiadanie nieruchomości oraz przybliżony dochód miesięczny. Po wpisaniu tych informacji i danych do kontaktu, klient natychmiast dostaje listę pożyczek dopasowanych do jego sytuacji. Dzięki temu, że firma współpracuje z wieloma pożyczkodawcami i ciągle nawiązuje nowe współprace, może wygenerować najlpesze i najbardziej aktualne oferty dla danego konsumenta. Oferty przedstawione są w czytelny sposób, w formie listy z zaletami i wadami, kwotą pożyczki możliwą do uzyskania, przedziałem RRSO, szacowanym czasem wypłaty pieniędzy, czasem spłaty oraz przykładem reprezentatywnym. Proces jest szybki, w 100% darmowy dla klienta, bezpieczny i odbywa się całkowicie online. Daje to wygodę, sprawdzenia ofert gdziekolwiek się przebywa, bez czekania w kolejkach banku czy wypełniania nieskończonej liczby dokumentów.

Używanie najnowszych technologii oraz dbanie o wysoką jakość usług to jedne z najważniejszych celów firmy. Dlatego też firma chce także poszerzać wiedzę Polaków na temat finansów. Na stronie matchbanker.pl można więc znaleźć informacje o najnowszych prawach i ustawach, jak również obowiązkach konsumenta i trikach jak zarządzać swoim domowym budżetem. W minionym miesiącu firma zorganizowała także plebiscyt blogów finansowych, gdzie z ponad 100 wybrała 18 najlepszych. Przez miesiąc trwało głosowanie i czytelnicy wybrali zwycięzcę oraz 4 laureatów. Specjaliści Matchbanker mają nadzieję, że przyczyni się to do chociaż minimalnego wzrostu świadomości finansowej Polaków oraz do poszerzenia wiedzy, jak blogi mogą pomóc w rozwoju i w sprawnym zarządzaniu własnym budżetem.

Efekty ich pracy widać również na stronie TrustPilot, gdzie firma otrzymała ocenę “doskonałą” oraz 5 gwiazdek od prawie 100 klientów.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA