fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

FIRMA Start-up

Program akceleracji dla start-upów z branży e-commerce

Program Digital Now! Holding to szansa na rozwój start-upów z e-commerce.
Program Digital Now! Holding to szansa na rozwój start-upów z branży e-commerce. Źródło: Adobe Stock
Program Digital Now! Holding jest skierowany do polskich start-up’ów tworzących rozwiązania dla branży e-commerce. Wybrane zespoły zyskają szansę na zdobycie pierwszego zlecenia.

Organizatorami oraz mentorami programu są Digital Now! Holding oraz Grupa iCEA. Zespoły, które pozytywnie przejdą proces rekrutacyjny podejmą trzymiesięczną współpracę z partnerami technologicznymi. Organizatorzy w ciągu najbliższych dwóch lat przeznaczą na ten cel 2 mln zł.

– Zakwalifikowane do udziału w programie projekty będą miały szansę współpracować z ponad setkami partnerów i ponad tysiącem klientów Holdingu, a także podejmą bliską współpracę z jednym z dwóch czołowych partnerów programu akceleracji, których ogłosimy niedługo – mówi Łukasz Nawrocki, CEO Digital Now! Holding. – Nasz program obejmuje nie tylko akcelerację start-up’ów, ale również działania towarzyszące temu procesowi. Najbardziej perspektywiczne rozwiązania podejmą współpracę z inwestorami, których instrumenty i network zapewnią wsparcie projektów z różnymi potrzebami, na każdym etapie rozwoju – dodaje.

Po upływie trzymiesięcznego okresu współpracy zespoły, które zrealizowały założenia programu, wezmą udział w „Demo day” organizowanym przez wchodzącą w skład holdingu Grupę iCEA. Po zakończeniu programu zespoły w dalszym ciągu będą mogły korzystać ze wsparcia mentorskiego Digital Now! Holding. W gronie partnerów programu znajdują się: ffVC, Scaleway, YouNick Mint, SpeedUp Group oraz SMSApi.

Digital Now! Holding – kto się może zgłaszać?

Do programu mogą zgłosić się start-upy, które:

1 dysponują technologią kierowaną do e-commerce umożliwiającą bezproblemowe skalowanie;

2 wykażą realne zapotrzebowanie na produkt lub usługę, przekładające się na pozyskiwanie klientów;

3 posiadają biznesplan, w którym pokazany jest m.in. sposób skalowania biznesu;

4 mają zgrany i nastawiony na sukces zespół złożony nie tylko z założycieli, ale także osób kluczowych.

Zgłoszenia do programu można nadsyłać do 31 lipca br.

Źródło: firma.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA