fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Euro 2020

Eriksen: Czuję się dobrze. Stan piłkarza stabilny

AFP
"Dziś rano rozmawialiśmy z Christianem Eriksenem, który przesyła pozdrowienia dla kolegów z zespołu" - brzmi komunikat Duńskiego Związku Piłki Nożnej. Duński pomocnik, zawodnik Interu Mediolan, po przebytym na boisku zawale serca pozostanie w szpitalu na obserwacji. "Czuję się dobrze" - napisał na WhatsAppie do kolegów z Interu.

Duński Związek Piłki Nożnej (DBU) opublikowął w mediach społecznościowych komunikat dotyczący stanu zdrowia Christiana Eriksena, który po przejściu zawału podczas meczu Dania-Finlandia znajduje się w szpitalu.

Czytaj także:

Christian Eriksen: zachwycał się nim nawet Cruyff

"Najnowsze wiadomości: Rozmawialiśmy dziś rano z Christianem Eriksenem, który przesyła pozdrowienia kolegom z zespołu. Jego stan jest stabilny, w szpitalu przejdzie dalsze badania" - napisał DBU w mediach społecznościowych.

Związek podziękował za wsparcie w sytuacji kryzysowej i za słowa otuchy od wszystkich kibiców, zawodników, rodzin królewskich Danii i Wielkiej Brytanii oraz od wszystkich klubów i organizacji.

"Zachęcamy wszystkich do przesyłania pozdrowień, zrobimy wszystko, by dotarły do Christiana i jego rodziny" - zapewnia związek.

Sam piłkarz również zapewnia, że jest w dobrym stanie. "I'm OK" - napisał na WhatsAppie do kolegów z Interu.

Źródło: DBU
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA