fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Euro 2020

Izrael wciąż w grze o Euro 2020. Łotwa z drugim golem

stock.adobe.com
Izrael wygrał 3:1 w meczu eliminacji Euro 2020 z Łotwą i przedłużył swoje szanse na bezpośredni awans z grupy na Euro. Dla Łotyszy gol zdobyty w meczu z Izraelem był dopiero drugą bramką strzeloną w eliminacjach - czytamy w Onecie.

Izrael dzięki wygranej ma 11 punktów - tyle samo co Słowenia i Macedonia Północna. Oznacza to, że każda z tych reprezentacji może wyprzedzić w grupie Austrię, która ma 16 punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli. Pierwszą pozycję w grupie G zajmuje Polska, która z 19 punktami jest już pewna awansu.

Austria może zapewnić sobie awans na Euro 2020 jeśli w dwóch ostatnich meczach zdobędzie przynajmniej dwa punkty. Jako że Austriaków czeka jeszcze wyjazdowy mecz z Łotwą szanse na wyprzedzenie Austriaków przez któregoś z rywali są niewielkie. 

W meczu z Łotwą zwycięstwo Izraelowi zapewnił Munir Dabbur, strzelec dwóch goli i Eran Zahavi, autor trzeciego trafienia - czytamy w Onecie.

Honorowego gola dla Łotwy zdobył Vladimirs Kamess po podaniu zawodnika Vladislavsa Gutkovskisa, pomocnika Termaliki Nieciecza.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA