fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Ekonomia

Nasz Kongres Gospodarczy już 12 grudnia. Nie przegap!

Archiwum
Trzy ciekawe debaty o przyszłości naszej gospodarki i rynku finansowego zaplanowaliśmy podczas Kongresu Gospodarczego „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” – „Perspektywy dla Polski”. Odbędzie się on w środę 12 grudnia w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Zapraszamy do udziału, wystarczy się zarejestrować.

Szczegóły: konferencje.rp.pl

Wśród uczestników dyskusji będą m.in. minister finansów Teresa Czerwińska, przedstawiciele Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, a także m.in. prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys. O przyszłości rynku kapitałowego z kolei będą rozmawiać m.in prezesi branżowych stowarzyszeń – Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami, Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych, Izby Domów Maklerskich i Izby Gospodarczej Towarzystw Emerytalnych.

Podczas pierwszej z debat zastanowimy się, jaka będzie Polska gospodarka w 2050 r. i jakie czynniki zdecydują o jej rozwoju w nadchodzących latach. Nawiążemy tu do cyklu „Polska 2050” prowadzonego na łamach „Rzeczpospolitej”.

Drugą z debat poświęcimy przyszłości polskiego eksportu w kolejnej dekadzie. Zaproszeni goście spróbują m.in. odpowiedzieć na pytanie, czy uda się Polsce wejść do pierwszej dwudziestki największych eksporterów na świecie.

Podczas trzeciej z dyskusji postaramy się m.in. znaleźć receptę na ożywienie giełdy i przekonanie Polaków do inwestowania.

Udział w Kongresie Gospodarczym jest bezpłatny, niezbędna jest jednak wcześniejsza rejestracja.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA