fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Ekonomia

Finedia - opinie o innowacyjnej edukacji

Czy technologiczna rewolucja blockchain w świecie finansów, może mieć wpływ na kształt proces edukacji? Na pierwszy rzut oka, niewiele. Jednak angielska firma Finedia udowadnia, że jest to całkiem możliwe.

Finedia jako pierwsza na świecie stworzyła jedyną w swoim rodzaju edukacyjną platformę, opartą o technologię ściągniętą rodem z kryptowalut. Portal szkoleniowy zaprojektowany oraz zbudowany przez firmę Finedia to nowe technologie blockchain w najlepszej możliwej formie. Portal został przygotowany z niekonwencjonalnym podejściem a jego funkcjonalność może zadowolić niejednego entuzjastę poszerzania innowacyjnej wiedzy. Strona, na której oprócz szkoleń poświęconych m.in. kryptowalutom oraz blockchain, znajdziemy również najnowsze materiały edukacyjne ze świata finansów, tradingu, kryptowalut oraz certyfikaty i dyplomy zapisane w blockchain.

Praktyczna wiedza połączona z innowacjami to wg opinii wielu, najskuteczniejsza droga do kolekcjonowania sukcesów w biznesie, jak również w wielu innych dziedzinach. Praktyka przekazana przez profesjonalistów, to lektura obowiązkowa, która powinna stać się standardem w szkolnictwie na całym świecie. Natomiast, jak dotąd niewiele dziedzin nauki może pochwalić się podobnymi osiągnięciami. Chodzi o to, aby każdy w pełni świadomie potrafił kontrolować i zarządzać swoimi finansami bez względu na istniejące warunki handlowe. Wiedza zdobyta w firmie Finedia, w połączeniu z finansowymi innowacjami jest idealną kombinacją nieograniczonych możliwości związanych z odpowiednim wykorzystaniem rynków finansowych.

 

 

 Opinie o Finedia

 

Szkolenia z wykorzystaniem blockchain

Mówi się, że to, co zostaje opublikowane w sieci internetowej, zostaje w niej na zawsze. Tylko w niektórych przypadkach jest to prawda, ponieważ większość treści na życzenie osoby, której dotyczy taka publikacja, może ją usunąć (patrz. RODO). Diametralnie inaczej odbywa się to za pośrednictwem sieci (łańcucha) blockchain, w którym to dzięki rejestrom szyfrowanych danych, wszystko, co jest w niej zapisane, zostaje na zawsze. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie treści dotyczące zarówno materiałów szkoleniowych, nagrań oraz certyfikatów mogą zostać w bezpieczny i trwały sposób w utrwalone, oraz wykorzystywane przez wiele pokoleń. Dlatego Finedia planuje zapis każdego etapu funkcjonowania spółki, już od momentu jej założenia, rejestracji spółki oraz całej jej działalności.

 

 

 Opinie o Finedia

 

Finedia - opinie o blockchain

Londyńska spółka Finedia stoi na stanowisku, iż znajdujemy się przed bardzo ważnym momentem w dziejach naszej cywilizacji. Według specjalistów firmy Finedia, opinie są, iż gdyby założyć, że rewolucją w dziejach świata była gospodarka przemysłowa, która zmieniła raz na zawsze gospodarkę rolną w przemysłową, rewolucją była również rewolucja internetowa, która połączyła cały świat i przeniosła nas z epoki przemysłowej do informacyjnej, to rewolucja blockchain będzie rewolucją globalną i z całą pewnością przeniesie nasz świat w nową gospodarkę opartą o szyfrowany system łańcucha blockchain, z wykorzystywaniem kryptowalut w codziennych płatnościach, a świat finansów już nigdy nie będzie taki jak wcześniej.

  


Opinie o Finedia

 

Szkolenia z innowacyjną charyzmą

Innowacyjne podejście do szkoleń firmy Finedia, całkowicie zmieniają mentalność oraz sposób patrzenia przyszłych adeptów sztuki finansowej. Nie można się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że „szkolenia to nie wszystko”. Sama wiedza nie jest w stanie zaspokoić realiów dynamicznie zmieniających się warunków na rynkach. Bez praktyki opartej o najnowsze trendy, nie ma co liczyć na większe sukcesy.

Szkolenia oraz Konferencje organizowane przez Finedia mogą być gwarancją realnych zysków na rynkach finansowych. Dlaczego? Opinia spółki Finedia jest zbudowana na solidnych podstawach wypracowanych w branży przez ostatnie lata. Firma ma bardzo duże doświadczenie, zdobyte na angielskim rynku instytucji finansowych, a jak wszyscy wiemy, London City od dawien dawna uznawany jest za centrum światowej bankowości oraz usług finansowych.

Znajdować się będzie na 33 piętrze w jednym z najwyższych wieżowców w Polsce, Warszawska siedziba firmy Finedia. Opinie śród wielu studentów są że to jedne z najlepszych miejsc na tego typu przedsięwzięcia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA