fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Ekonomia

#RZECZoBIZNESIE: Czy kryzys polityczny to kryzys gospodarczy?

rp.pl
W dzisiejszym programie #RZECZoBIZNESIE rozmawiamy wpływie napięć politycznych na gospodarkę, ubezpieczeniach na życie oraz najszybciej rozwijających się firmach technologicznych.

1. Czy kryzys polityczny to kryzys gospodarczy? Patrząc jak zorganizowana jest polska gospodarka można powiedzieć, że tak. Jak obecne napięcie polityczne odbije się na gospodarce? Rozmawiamy z Andrzej Arendarski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej.

 

2. Czy Polacy kupują ubezpieczenia na życie? Jaki mamy pogląd na tego typu zabezpieczenia? Odpowiedzi szukamy wraz Pawłem Ziembą, prezes firmy ubezpieczeniowej Vienna Life.

 

3. Nowe regulacje mają ucywilizować rynek tzw. chwilówek i w ten sposób skończyć z lichwą w Polsce. Czy to się uda? jak szykowane zmiany wpłyną na rynek i jak odbiją się na pożyczkobiorcach? Rozmawiamy z Cezarym Kaźmierczakiem, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

 

3. Gdzie jest Polska w najnowszym rankingu Technology Fast 500  przygotowanym przez firmę Deloitte. Czy patrząc z perspektywy czasu możemy powiedzieć, że mamy się czym pochwalić? Kogo znajdziemy wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznych. Odpowiada Magdalena Burnat-Mikosz, partner w Deloitte.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA