fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Edukacja

Broniarz: Moje zarobki są tylko i wyłącznie wewnętrzną sprawą ZNP

tv.rp.pl
- Różnica między mną a posłami PiS-u polega na tym, że na ich wynagrodzenie składają się moje podatki, natomiast żaden poseł PiS-u, żaden dziennikarz, nie partycypuje w moim wynagrodzeniu - powiedział Sławomir Broniarz, prezes ZNP, pytany w Polsat News o doniesienia na temat jego wynagrodzenia w wysokości 12 tys. zł.

W poniedziałek w siedzibie Rady Dialogu Społecznego doszło do rozmów przedstawicieli rządu ze związkowcami oświaty. Strony nie doszły jednak do porozumienia. Kolejne rozmowy są zaplanowane na 1 kwietnia.

Broniarz nie chciał w Polsacie News ujawnić wysokości swoich zarobków. - Zwrócę uwagę na to, że po pierwsze Związek Nauczycielstwa Polskiego jest organizacją niezależną, samorządną i moje zarobki określa regulaminów wynagradzania pracowników Zarządu Głównego - przekonywał.

- Różnica między mną a posłami PiS-u polega na tym, że na ich wynagrodzenie składają się moje podatki, natomiast żaden poseł PiS-u, żaden dziennikarz, nie partycypuje w moim wynagrodzeniu. To jest tylko i wyłącznie wewnętrzna sprawa Związku Nauczycielstwa Polskiego - mówił szef ZNP.

- Dla mnie ta dyskusja została zakończona - dodał Broniarz.

Źródło: rp.pl/ Polsat News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA