fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Dane gospodarcze

#RZECZoBIZNESIE: Polskie ambicje na Wall Street

W dzisiejszym programie #RZECZoBiznesie rozmawiamy o polskich ambicjach za oceanem, statystycznym przedsiębiorcy oraz sytuacji na rynku nieruchomości komercyjnych.

1. Pani premier Beata Szydło odwiedziła Wall Street. Przekonywała zagranicznych inwestorów do rządu PiS i inwestycji w Polsce. Rozmawiamy o tym, czy to odniesie skutek i jakie jest postrzeganie rządu za granicą, a także o stanie finansów publicznych i gospodarczych planach rządu. Naszym gościem jest Dariusz Rosati, były minister spraw zagranicznych, były członek RPP, obecnie europoseł PO.

2.Jaki jest polski przedsiębiorca, a właściwie jak prezentuje się jego statystyczny obraz. Jak wypadamy na tle Europy? Nad tematem pochylamy się wraz z Przemysławem Polaczkiem, partner zarządzający w Grand Thornton, która analizowała ten temat.

3. Zakończyła się budowa największego w Polsce kompleksu biurowego Warsaw Spire. Rozmawiamy o tym, czy boom na biurowce nie zakończy się twardym lądowaniem. Czy powierzchni biurowych nie jest już za dużo. O analizę polskiego rynku nieruchomości komercyjnych poprosiliśmy Tadeusza Żurowskiego, ekspert rynku nieruchomości komercyjnych.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA