fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

CYFROWA Gry i e-sport

Niektórzy gracze mają już Cyberpunka. Ależ wpadka sieci sklepów

CD Projekt
Sieć sklepów Best Buy wysłała za wcześnie edycje kolekcjonerskie gry. Co na to polskie studio?

Cyberpunk 2077  to  najbardziej wyczekiwana gra na świecie. Termin jej premiery przekładano trzykrotnie. Ostatecznie ustalono, że będzie to 10 grudnia. Tymczasem okazało się, że niektórzy gracze już otrzymali swoje egzemplarze. Z informacji jakie napływają na rynek wynika, że są to Amerykanie, który złożyli zamówienie w Best Buy na edycję kolekcjonerską. W portalach społecznościowych pojawiły się m.in. zdjęcia oraz niektóre informacje dotyczące technicznych aspektów gry oraz jej zawartości.

Polskie studio już zareagowało. Na Twitterze wystosowało apel do posiadaczy „przedpremierowych” wersji. Podkreśla, że zależy mu na tym, aby wszyscy gracze rozpoczęli zabawę bez spoilerów w dniu oficjalnej premiery.

„Zbliżamy się do premiery gry i istnieje szansa, że część z Was położy swoje ręce na kopii Cyberpunk 2077 przed dniem premiery. To bardzo trudne dla nas, ale chcielibyśmy aby wszyscy gracze na całym świecie, mogli zagrać w dzień premiery bez spoilerów. W związku z tym bardzo Was prosiły by nie streamować, nie robić let’s play’ów czy podobnych materiałów przed 9 grudnia 12PM CET/3 AM PST. Wyślemy MAX-TAC (wiecie, ci od ściągania wideo z sieci) za każdym, kto się do tego nie zastosuje. Po tej dacie jednak będziemy zachwyceni jeśli będziecie streamować tak, jakby nie było jutra” – czytamy w oświadczeniu wydanym przez polskie studio.

Cyberpunk 2077 debiutuje w sklepach 10 grudnia na PC, PS4 i Xbox One. Gracze będą przemierzać miasto Night City, którym rządzą wielkie korporacje, a na ulicach nie brakuje gangów. Jednym z głównych bohaterów będzie Johny Silverhand, w którego wcielił się znany aktor Keanu Reeves.

Źródło: cyfrowa.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA