fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

CYFROWA Biznes

Pikantne szczegóły rozwodu najbogatszego człowieka

Bloomberg
Jeff Bezos, założyciel koncernu Amazon i zarazem najbogatszy człowiek świata, wysyłał pikantne zdjęcia do swojej partnerki Lauren Sanchez – donosi amerykański serwis „National Enquirer”.

Szef Amazona ogłosił w środę, że rozwodzi się z ze swoją żoną MacKenzie. Byli ze sobą w związku małżeńskim przez 25 lat. Teraz podzielą między siebie fortunę założyciela Amazonu wartą 137 mld dolarów. To może być najdroższy rozwód w historii. Amerykańskie media szybko ustaliły, że przyczyną tego rozstania jest to, że Jeff Bezos od wielu miesięcy jest związany z Lauren Sanchez, 49-letnią producentką filmową, byłą dziennikarką sportową sieci Fox.

Sanchez jest założycielką spółki Black Ops Aviation zajmującą się kręceniem filmów z lotu ptaka (była m.in. konsultantką przy kręceniu „Dunkierki” Christophera Nolana.). Według ustaleń „National Enquirer” związała się z Bezosem prawdopodobnie w 2016 r. Dziennikarze serwisu zauważyli ją w październiku 2018 r., gdy schodziła z jachtu należącego do tego miliardera. Wcześniej pojawiły się doniesienia, że Sanchez i Bezos zaczęli się spotykać w czerwcu 2018 r., czyli na kilka miesięcy przed tym jak właściciel Amazonu rozpoczął separację ze swoją żoną.

Źródło: cyfrowa.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA