fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Z widokiem na jeziorko Balaton

Spółka Unidevelopment ma już pozwolenie na użytkowanie pierwszego etapu osiedla 360° na warszawskim Gocławiu.

Firma rozpoczęła przekazywanie mieszkań klientom. Dotychczas spółka Unidevelopment sprzedała prawie 90 proc. lokali w tej warszawskiej inwestycji. W przyszłym roku deweloper planuje realizację drugiego etapu tego projektu. W dwóch budynkach powstanie 112 kolejnych mieszkań.

- Osiedle 360° powstało przy ul. Kapelanów AK na warszawskim Gocławiu. W pierwszym etapie inwestycji, w dwóch budynkach, powstało łącznie 118 mieszkań - opowiadają przedstawiciele dewelopera. - W ofercie znalazły się lokale o metrażach od 33 do 105 mkw. W ofercie sprzedaży postało już tylko 14 mieszkań.

- Klienci mogą wybierać spośród trzypokojowych lokali o powierzchniach od 56,44 do 65,46. Do kupienia jest też jedno pięciopokojowe mieszkanie z dużą loggią i widokiem na jeziorko Balaton. Ceny lokali wahają się od 7450 do 7700 zł za mkw. - Cieszy nas dobre tempo sprzedaży mieszkań, ponieważ oznacza, że przygotowaliśmy produkt spełniający oczekiwania klientów. Wyróżnikami oferty jest tu zarówno funkcjonalny rozkład lokali, jak i okolica o atrybutach rzadko spotykanych w rozwiniętych częściach miasta - zachęca Ewa Przeździecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Unidevelopment.

Budynki sąsiadują bezpośrednio z jeziorkiem Balaton, wokół którego znajduje się park i place zabaw. - Klienci, kupujący mieszkanie na osiedlu 360° z oknami wychodzącymi na jeziorko, mają pewność, że widok zawsze będzie wyjątkowy i w przyszłości się nie zmieni - zapewnia Ewa Przeździecka.

Atutem osiedla jest także bogata miejska infrastruktura - m.in. liczne placówki handlowo-usługowe, medyczne oraz edukacyjne. - Okolice ul. Kapelanów AK są dobrze skomunikowane z resztą miasta i już teraz zapewniają możliwość łatwego poruszania się samochodem i komunikacją miejską - zwraca uwagę dyrektor. - W pobliżu osiedla zatrzymuje się wiele autobusów. W najbliższych latach na Gocław dojechać będzie można również linią tramwajową, przebiegającą wzdłuż Kanału Kamionkowskiego i ul. Bora-Komorowskiego, której powstanie zapowiedziała w czerwcu tego roku prezydent Warszawy. Co więcej, zgodnie z planami przedstawianymi przez Metro Warszawskie, docelowo w rejonie Gocławia mają zostać zrealizowane dwie stacje II linii kolei podziemnej: „Ostrobramska" i „Fieldorfa" - dodaje.

Projekt Osiedla 360° przygotowała pracownia Mąka Sojka Architekci. Generalnym wykonawcą był Unibep.

Źródło: Rzeczpospolita OnLine
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA