fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Red Park coraz większy

materiały
Na poznańskim Dębcu przy ul. 28 czerwca 1956 r. rozpoczęła się budowa ostatniego budynku Red Parku. Ceny mieszkań zaczynają się od 6,2 tys. zł za mkw.

Część stanowisk postojowych deweloper oferuje po 20 tys. zł. Czwarty etap inwestycji został zaprezentowany w ten weekend na poznańskich targach mieszkaniowych. Ostatni budynek Red Parku będzie gotowy w I kwartale 2021 roku. Deweloper zaplanował także mieszkania czteropokojowe, których nie było w poprzednich budynkach. To odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcą mieszkać w przestronnych wnętrzach o komfortowych układach pomieszczeń - wyjaśnia Roma Peczyńska, menedżer z Red Park.

Deweloper kusi też mieszkaniami na parterze, które mają 3 m wysokości, podobnie jak lokale na 13. kondygnacji. Przypisane są do nich duże, ok. 270-metrowe ogródki. W sumie deweloper oferuje 137 mieszkań o powierzchni od 34 do 99 mkw. - od dwóch do czterech pokoi. - Klienci, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w początkowym stadium budowy, mają możliwość pełnego przearanżowania lokalu - zachęca deweloper.

Ostatnia część Red Parku ma być gotowa w pierwszym kwartale 2021 roku. Głównym wykonawcą jest spółka Alfa-Bet, sprawdzona przy trzecim etapie inwestycji.

- W ścisłym centrum jest coraz mniej atrakcyjnych gruntów, inwestowanie rozwija się zatem w nieco dalszych rejonach - zauważa Roma Peczyńska. Dodaje, że w trzecim budynku Red Parku w celach inwestycyjnych kupiono ok. 30 proc. lokali, większość o powierzchni od 45 do 50 mkw.

- Pomimo że zainteresowanie inwestorów rośnie, to wciąż najwięcej nabywców kupuje mieszkania na potrzeby własne. Z tego powodu w nowym budynku znajdzie się sporo dużych mieszkań trzypokojowych - mówi przedstawicielka dewelopera. - I jedną, i drugą grupę nabywców zachęca system płatności 20/80. To harmonogram, w którym przy podpisaniu umowy deweloperskiej płaci się 20 proc. ceny, a resztę dopiero przed odbiorem lokalu.

Osiedle jest chronione i monitorowane. Tuż obok Red Parku znajdują się m.in. Lasek Dębiecki, park Dębina, Galeria Dębiec i rynek.

- Dębiec to jedna z bardziej zielonych dzielnic Poznania, która daje szansę na ucieczkę od miejskiego zgiełku. Są tu wszystkie udogodnienia - infrastruktura sportowa, żłobki, przedszkola, szkoły, przychodnie i liczne sklepy - mówi Roma Peczyńska.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA