fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Nowe domy pod Poznaniem

Materiały Inwestora
W Swarzędzu firma Agrobex buduje domy w zabudowie szeregowej. Ceny zaczynają się od 3,1 tys. zł za mkw.

Dziesięć dwupoziomowych budynków w inwestycji Południe Swarzędz powstaje na osiedlu Zamoyskiego. Inwestycja jest podzielona na pięć etapów. Deweloper, firma Agrobex, oferuje lokale o powierzchni od 145 do 148 mkw. z działkami o od 170 do 285 mkw.

- Na parterze powstanie kuchnia połączona z jadalnią i salonem. Będzie też łazienka. Na piętrze zaplanowaliśmy trzy lub cztery sypialnie z jedną lub dwoma garderobami i łazienką - opisują przedstawiciele firmy Agrobex.

Do budynków przynależą garaże. - Domy na naszym osiedlu to dobra propozycja dla rodzin, które chcą zamienić mieszkanie na większe lub rozważają budowę domu - zachęca deweloper. Ceny mkw. nieruchomości zaczynają się od niespełna 3,2 tys. zł.

- Inwestycje w Swarzędzu, uznawanym za sypialnię Poznania, to prawdziwa konkurencja dla inwestycji położonych w samym centrum Wielkopolski - przekonuje deweloper. - Przede wszystkim jest tam dużo spokojniej. Prężnie rozwijają się placówki oświatowe. W zeszłym roku w sąsiedztwie osiedla Zamoyskiego została oddana do użytku nowa szkoła podstawowa w Zalasewie, a liceum w Swarzędzu wyprzedziło w rankingach nawet poznańskie szkoły średnie - przypomina. Na osiedlu nie brakuje sklepów, są apteki i przychodnie.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA