fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Jedlina-Zdrój z Mieszkaniem+

materiały prasowe
W dolnośląskim mieście powstaną 42 wykończone pod klucz mieszkania o średniej powierzchni 52 mkw.

Przewidywany termin rozpoczęcia prac budowlanych to I kwartał 2020 roku. Mieszkania+ powstaną w rejonie ul. Andersa. W czterokondygnacyjnym budynku powstaną 42 mieszkania - od 25-metrowych kawalerek do 4-pokojowych lokali o średniej powierzchni ok. 76 mkw.

- Mieszkanie+ w Jedlinie-Zdrój to nasza kolejna inwestycja w województwie dolnośląskim. Doskonała lokalizacja inwestycji zapewni przyszłym mieszkańcom wszystko, co niezbędne do zaspokojenia podstawowych potrzeb - mówi Jarosław Kołodziejczyk, dyrektor w biurze realizacji inwestycji Polskiego Funduszu Rozwoju Nieruchomości. - Chcemy stworzyć atrakcyjną alternatywę dla wszystkich rodzin - bez względu na wielkość miasta i dlatego z taką samą powagą traktujemy inwestycje w dużych miastach jak Wrocław, ale i mniejszych jak Oława czy Jedlina-Zdrój - podkreśla.

W promieniu 700 metrów od planowanej inwestycji są placówki oświatowe, sklepy, apteka, place zabaw. - W pobliżu planowanej inwestycji znajduje się Kompleks Activ, miejsce do spędzania wolnego czasu dla całych rodzin - mówi cytowany w komunikacie zalety Leszek Orpel, burmistrz Jedliny-Zdroju.

- Dolny Śląsk wysuwa się na prowadzenie w realizacji programu Mieszkanie+. We Wrocławiu rozstrzygnięto już trzy konkursy architektoniczne na zabudowę działek przy ul. Hermanowskiej, Białowieskiej i Kolejowej, na których może powstać ponad 1,5 tys. mieszkań - podają przedstawiciele PFR Nieruchomości. - W Wałbrzychu przeprowadzono nabór na 192 lokale. Na początku lutego spółka PFR Nieruchomości zawarła umowę na opracowanie dokumentacji projektowej dla inwestycji przy ul. Lubańskiej w Zgorzelcu. Powstanie tam ok. 220 mieszkań. Zakładany termin rozpoczęcia prac budowlanych to przełom 2019 i 2020 roku. Pod koniec zapadła decyzja o budowie 144 mieszkań w Oławie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA