fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Rosną osiedla Idea i Beauforta

Osiedle Idea w Gdańsku
materiały
Euro Styl rozpoczyna sprzedaż niemal 118 mieszkań w Trójmieście. Lokale będą gotowe w trzecim kwartale przyszłego roku.

Spółka z Grupy Dom Development powiększa swoje trójmiejskie inwestycje - osiedle Idea w Gdańsku (50 mieszkań) w centralnej części Trójmiasta i Beauforta (68 mieszkań) na Pogórzu graniczącym z Gdynią. - Nasza oferta została rozszerzona o kolejny etap w ramach dwóch popularnych inwestycji.

Osiedle Beauforta to miejsce rodzinne, które wyróżnia wiele atrakcji, natomiast Idea to inwestycja, którą współtworzą trójmiejscy artyści z różnych dziedzin sztuki - mówi Ewa Nowicka, dyrektor sprzedaży w spółce Euro. Na osiedlu Idea przy ul. Śląskiej w nowym 6 -piętrowym budynku deweloper zaplanował 50 mieszkań o powierzchni od 34 do 103 mkw.. - Budynek podobnie jak inne bloki będzie zdobiony geometrycznymi elementami nawiązującymi do neoplastycyzmu. Klatki schodowe zostały zaprojektowane w oparciu o przestrzenną wizualizację korytarzy - opisuje deweloper. - Elewację budynku będą zdobić detale w kolorach złota i czerni. Projekt powstał pod patronatem Magdaleny Peli, artystki wizualnej, autorki instalacji artystycznych i malarki. W pobliżu inwestycji znajduje się dworzec PKP, SKM Gdańsk Oliwa i liczne przystanki autobusowe.

Ceny mieszkań wynoszą od 376,7 do 995,3 tys. zł. Deweloper zaplanował także 47 miejsc postojowych w garażu podziemnym, w którym znajdzie się takżes 50 komórek lokatorskich. Osiedle Beauforta powstaje przy ul. Kościuszki. W trzech dwupiętrowych budynkach będzie 68 mieszkań. - Atutem osiedla będzie Port Beauforta, będący zadaszoną wiatą z atrakcjami takimi jak gry zręcznościowe, stanowiska do gier planszowych. W zielonej części osiedla znajdą się udogodnienia dla sportowców: ścianki wspinaczkowe, stół do tenisa stołowego, boisko. Na terenie inwestycji jest także oczko wodne - opowiadają przedstawiciele inwestora.

Teren otoczony zielenią jest również doskonale skomunikowany z Trójmiastem. Z pobliskiego przystanku autobusowego kursuje 10 linii autobusowych. Osoby, które preferują podróż samochodem, w ciągu kilku minut mogą dotrzeć do Estakady Kwiatkowskiego umożliwiającej szybki dojazd autem nie tylko do Śródmieścia Gdyni, ale także do obwodnicy Trójmiasta.

Mieszkania na tym osiedlu (powierzchnia lokali to 29 - 77 mkw.) są wycenione na 181,4 - 454,6 tys. zł. Lokale w budynku B14 (metraże: 40 - 77 mkw.) deweloper oferuje w cenie 246,5 - 436 tys. zł. Dla mieszkańców trzech budynków zaplanowano 54 miejsca postojowe w garażu podziemnym i 68 komórek lokatorskich.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA