fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Osiedle Natura coraz większe

materiały prasowe
Sprzedaż 54 mieszkań w drugim etapie osiedla na warszawskiej Białołęce rozpoczyna Murapol.

Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań (PUM) oferowanych w drugiej części osiedla Natura to ok. 2,4 tys. mkw. Inwestycja powstaje przy ul. Kąty Grodziskie na stołecznej Białołęce. Deweloper zaplanował także 39 naziemnych miejsc parkingowych. Docelowo w drugim etapie powstanie pięć budynków z 263 lokalami.

Inwestycja jest podzielona na kilka etapów. W sumie Murapol wybuduje ponad 500 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 23,4 tys. mkw. W ofercie inwestycji Murapol Osiedle Natura dominują lokale dwu - i trzypokojowe o powierzchni od niemal 33 do ponad 57 mkw.

Deweloper wdraża w budynkach Home Management System, czyli inteligentne rozwiązania umożliwiające zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, wodą oraz urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo mieszkania za pomocą np. smartfonu. Autorem projektu architektonicznego inwestycji jest Murapol Architects Drive, pracownia należąca do Grupy Murapol.

Wstępny harmonogram projektu zakłada rozpoczęcie prac budowlanych w trzecim kwartale tego roku, a przekazanie gotowych mieszkań nabywcom - w pierwszym kwartale 2021 r. - Murapol Osiedle Natura to nasz najnowszy warszawski projekt, który wyróżnia się kameralną, niską zabudową. Wszystkie budynki będą mieć trzy kondygnacje. W każdym znajdzie się po ok. 50-60 lokali. Kolejnym atutem inwestycji jest lokalizacja przy ul. Kąty Grodziskie, w zielonej i spokojnej okolicy z licznymi miejscami do odpoczynku i rekreacji, w pobliżu Kanału Żerańskiego oraz rezerwatu przyrody Łęgi Czarnej Strugi - mówi Nikodem Iskra, prezes Murapolu. - Białołęka dynamicznie rozwija swoje zaplecze handlowo-usługowe, jest dobrze skomunikowana z centrum stolicy siecią linii autobusowych, koleją miejską SKM oraz arteriami Trasy Toruńskiej i mostu Północnego - dodaje.

Poza projektem Murapol Osiedle Natura Grupa Murapol oferuje w stolicy mieszkania w dwóch innych inwestycjach - Murapol Atrium Służewiec na Mokotowie oraz Murapol Osiedle Praskie na Pradze-Południe. Do kupienia jest ponad 630 lokali.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA