fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Spotkanie rodzinnych firm

Adobe Stock
Ok. 300 osób ma uczestniczyć w 10. już zjeździe familijnych przedsiębiorców, który w dniach 10–12 listopada organizuje w Łodzi Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych (IFR).

Sukcesja w firmach rodzinnych oraz rola i miejsce familijnej przedsiębiorczości w rozwoju gospodarki Polski to główne tematy jubileuszowego zjazdu „u-Rodziny 2017", który odbędzie się w najbliższy weekend w Łodzi. „Rzeczpospolita" jest patronem 10. już spotkania rodzinnych przedsiębiorców.

Jego organizator – działające od 2008 r. Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, które zrzesza ponad 500 familijnych biznesów z różnych części Polski – zapowiada, że w trakcie zjazdu przedsiębiorcy i ich rodziny będą wspólnie ze znanymi ekspertami dyskutować m.in. o wyzwaniach stojących przed firmami rodzinnymi w obliczu zmiany pokoleniowej; zarówno z perspektywy seniorów, jak i sukcesorów. Podczas „u-Rodziny 2017" zaplanowano także debaty dotyczące zmian regulacji prawnych dotyczących biznesu rodzinnego: rozporządzenia UE o ochronie danych osobowych (RODO) oraz projektu ustawy o zarządzie sukcesyjnym. W trakcie zjazdu zaplanowano też rozpoczęcie prac nad utworzeniem funduszu inw...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA