Była redaktorem naczelnym i starszym wiceprezydentem agencji Associated Press od 2017 r., odpowiadała za światowy serwis informacyjny AP liczący ponad 15 tys. pozycji. W dzienniku zajmie miejsce Martina Barona, który odszedł na emeryturę w lutym. — Sądzę, że „Post" miał prawdziwą okazję przewodzić i modelować przyszłość dziennikarstwa w epoce techniki cyfrowej, ale zawsze wiążąc to z bardzo pogłębionym, bardzo mocno opartym na faktach informowaniem — powiedziała w wywiadzie.

Za kadencji Barona i Jeffa Bezosa, który kupił ten dziennik w 2013 r. za 250 mln dolarów redakcja zwiększyła newsroom (do obecnie tysiąca ludzi), rozszerzyła tematykę i zainwestowała w technologię cyfrową, teraz ma 3 mln wyłącznie cyfrowych abonentów.

W informacji dla pracowników wydawca i prezes Fred Ryan chwalił wśród innych zalet pracę Buzbee w AP, co „pomogło stworzyć jej ambitną wizję dla cyfrowej przyszłości dziennika".

To kolejna informacja o zmianach na stanowiskach kierowniczych w mediach, 3 maja redaktorem, naczelnym „Los Angeles Times" został Kevin Merida, w kwietniu nową naczelną w Reuterze została Alassandra Galloni.W latach 60. Katharine Graham przebiła szklany klosz nad „Washington Post": została wydawcą po samobójstwie jej męża, kierowała publikacjami o „Pentagon Papers", tajnym raporcie rządu USA o historii zaangażowania w wojnę w Wietnamie i o włamaniu do Watergate. Była jedną z pionierek wśród wydawców prasy amerykańskiej.