fbTrack
REKLAMA

Biznes

Prenumerata prasy w RUCH S.A. to sposób na szybką i pewną informację

Rzetelna informacja to obecnie fundament efektywnego funkcjonowania firm i instytucji. Wiedza i zrozumienie jaki wpływ na naszą rzeczywistość mają decyzje i regulacje prawne wprowadzane przez administrację rządową i samorządy jest niezbędnym czynnikiem podejmowania trafnych wyborów i skutecznego działania.

Chcąc rozpocząć dzień od lektury gazety czy czasopisma branżowego nie zawsze wystarczy udać się do kiosku czy saloniku prasowego. Nie wszystkie wartościowe tytuły są dostępne w szerokiej dystrybucji. Wynika to z ograniczonych możliwości ekspozycji prasy w punktach sprzedaży. Inaczej jest z prenumeratą. RUCH w ofercie prenumeraty posiada ponad 2500 tytułów prasowych, zarówno gazet ogólnopolskich, lokalnych, dzienników jak i czasopism specjalistycznych, magazynów opinii czy periodyków branżowych. 

Prenumerata wybranych tytułów, dostarczanych do najbliższego kiosku lub pod adres stanowi najbardziej efektywne rozwiązanie z perspektywy użytkownika, zainteresowanego konkretną, wybraną przez siebie jakościową treścią. Zamówienie prenumeraty jest łatwe i wygodne. Najszybciej można to zrobić przez stronę internetową prenumerata.ruch.com.pl lub mail czy telefon. Możliwość zamawiania online w RUCHu to jedyna taka opcja na rynku dla tytułów drukowanych. Wszystkie zamówione wydania stanowią jeden zakup ujęty na jednej fakturze, której wartość można rozliczyć jako koszt prowadzenia działalności gospodarczej. 

„Stawiamy na rzetelność realizacji, elastyczność i dopasowanie do potrzeb klientów. Nie zamieniamy bogatszych wydań z dodatkami, dedykowanych dla prenumeratorów na tańsze wydania egzemplarzowe, co niestety zdarza się na rynku.  Obsługujemy różnych odbiorców prenumeraty – od klientów indywidualnych, przedsiębiorców przez instytucje publiczne po organy administracji rządowej. To, co dodatkowo wyróżnia nas na rynku to dedykowani opiekunowie kluczowych klientów, zawsze jedna osoba znana z imienia i nazwiska, doskonale znająca swojego klienta i historię współpracy.

Zdecydowana większość naszych klientów odnawia prenumeratę na kolejny okres, zazwyczaj na następny rok. Wychodząc naprzeciw klientom, którzy potrzebują większej elastyczności realizujemy także prenumeratę w modelu kroczącym, czyli zamawianą w dowolnym czasie i odnawianą co miesiąc. Fakt, że klienci kontynuują współpracę z RUCH S.A. stanowi dla nas dowód jakości naszej usługi, którą nieustannie doskonalimy. Perspektywa przejęcia naszej Spółki przez PKN Orlen jeszcze w tym roku powinna dodatkowo wzmocnić naszą silną pozycję rynkową, co mamy nadzieję przełoży się na dalsze budowanie zaufania klientów prenumeraty” – mówi Małgorzata Modrzejewska, Dyrektor Biura Prenumeraty i e-Commerce RUCH S.A. 

Prenumerata obsługiwana jest osobnym kanałem w procesach logistycznych, realizowanych każdego dnia przez pracowników RUCH S.A. Oznacza to, że zamawiając wydanie prasowe, klient ma pewność, że egzemplarz przez niego zamówiony trafi specjalnie dla niego, do wskazanego przez niego miejsca odbioru. Może to być siedziba firmy czy urzędu lub wybrany kiosk albo salonik prasowy, znajdujący się w dogodnej dla klienta lokalizacji. 

„W czasie pandemii obserwujemy wzrost zainteresowania prenumeratą gazet i czasopism. Dla każdego z nas sprawdzona informacja jest bardzo ważna, często ma ona wpływ na to, w jaki sposób możemy działać, a czego nam nie wolno. To właśnie pewność informacji prasowej oraz odpowiedzialność redakcji za przekazywane wiadomości wyróżnia prasę drukowaną od przypadkowych źródeł internetowych, które często wprowadzają czytelnika w błąd” – mówi Piotr Regulski, Członek Zarządu RUCH S.A. 

Polskie Badania Czytelnictwa, pokazują, że w czasie pandemii nastąpił wzrost czytelnictwa prasy wśród przedsiębiorców z 54 do 65%. Wynika z tego wniosek, że informacja prasowa – niezależnie od tego czy jest ona drukowana, czy publikowana w formie e-wydania, wraca do łask. Poza narastającą potrzebą czytania – co jest dobrą informacją dla Wydawców prasy i pracowników firm kolporterskich – warto zadbać również o dostępność źródła informacji. Najpewniejszą drogą jest skorzystanie z oferty prenumeraty RUCH S.A., który od wielu lat buduje swoją silną pozycję w tym segmencie rynku. 

Zapraszamy na stronę https://prenumerata.ruch.com.pl/  lub telefonicznie 22 693 70 00

Materiał Promocyjny 

REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA