fbTrack
REKLAMA

Biznes

Orange Flex dla Twojej firmy - pierwszy miesiąc za 1 zł

Osoby, które prowadzą niewielkie firmy w postaci jednoosobowych działalności gospodarczych powinny szczególnie zwracać uwagę na koszty i wydatki. Część z nich jest niezbędna do zarabiania – jak na przykład telefon komórkowy z pakietem danych. Nie oznacza to jednak, że należy za to przepłacać lub godzić się na warunki, które nie do końca odpowiadają potrzebom. W tym kontekście wartym rozważenia rozwiązaniem jest bez wątpienia Orange Flex – oferta subskrypcyjna bez długiej umowy i z elastyczną możliwością wyboru Planu komórkowego. Dodatkowo właśnie trwa promocja, w której pierwszy miesiąc Flex dla firm kosztuje jedynie 1 zł! Jak wygląda oferta Orange Flex dla firm i jak skorzystać z rabatu?

Orange Flex dla firm – tak wygląda oferta

Filary oferty Orange Flex dla firm są takie same, jak w przypadku usługi dla prywatnych użytkowników. Oznacza to maksymalną wygodę, bo do rozpoczęcia korzystania wystarczy pobrać aplikację Orange Flex, wybrać swój Plan komórkowy, podać podstawowe dane i zamówić kartę SIM kurierem lub wybrać wirtualną kartę eSIM.

Jest to również oferta niezwykle elastyczna – od użytkownika nie wymaga się długiego zobowiązania ani umowy. Usługę subskrybuje się na miesiąc – po tym czasie można dalej korzystać z tego samego Planu, zmienić go na wyższy lub niższy, albo po prostu zrezygnować. Wszystko bez żadnych konsekwencji. Dla przedsiębiorców niezwykle ważna jest również kwestia faktury. E-faktura wysyłana jest bezpośrednio na adres e-mail po każdej płatności w aplikacji – dzięki temu wszystkie są w jednym miejscu, zawsze w porządku i zawsze pod ręką.

Przedsiębiorcy liczą także na atrakcyjną ofertę. Takiej mogą spodziewać się w Orange Flex dla firm. Do wyboru są cztery plany:

  • 15 GB za 25 zł (19,25 zł + VAT) – nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE, Social Pass;
  • 30 GB za 30 zł (23,10 zł + VAT) – nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE, Social Pass;
  • 50 GB za 50 zł (38,50 zł + VAT) – nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE, Social Pass;
  • 100 GB za 80 zł (61,60 zł + VAT) – nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE, Social Pass, możliwość korzystania z sieci 5G.

W każdym Planie wbudowany jest Social Pass, czyli usługa pozwalająca na korzystanie z popularnych mediów społecznościowych bez zużycia transferu.

Bez żadnych dodatkowych kosztów można zamówić dodatkową kartę SIM (lub eSIM) z tym samym numerem i korzystać z niej równolegle na przykład w smartfonie i tablecie. Gdyby natomiast potrzebny był dodatkowy numer, można skorzystać z usługi Flex Rodzina – opłata za nowy numer zaczyna się już od 15 zł miesięcznie!

Szczegóły oferty Orange Flex dla firm można znaleźć na stronie: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm.

Pierwszy miesiąc tylko za 1 zł w Orange Flex dla firm!

Oferta Orange Flex dla firm jest na pewno kusząca, a teraz dodatkowo można skorzystać z możliwości, która niemal bez kosztów pozwoli przetestować usługę. Wszystko dlatego, że przedsiębiorcom udostępniono promocję, wedle której za pierwszy miesiąc korzystania z Orange Flex dla firm płaci się zaledwie 1 zł!

Promocja nie jest objęta żadnymi obostrzeniami. Wystarczy po wybraniu Planu i potwierdzeniu danych firmowych, przed wyborem metody płatności wpisać kod rabatowy o treści FLEX. To wystarczy, aby pierwszy miesiąc korzystania z usługi kosztował tylko złotówkę.

Więcej informacji na temat promocji oraz dokładne informacje na temat procesu jej uruchomienia znajduje się na stronie: https://flex.orange.pl/promocje/miesiac-za-zloty

Materiał Promocyjny 

REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA