fbTrack
REKLAMA

Biznes

Koperty i tuby – niestandardowe opakowania wysyłkowe

Co zrobić, by oszczędzić miejsce w magazynie a jednocześnie ograniczyć puste przestrzenie w paczkach? To proste - dopasować opakowanie do wysyłanej zawartości. Warto w tym celu korzystać z niestandardowych opakowań wysyłkowych, takich jak koperty i tuby kartonowe.

Koperty i tuby kartonowe mogą być wykorzystywane przede wszystkim do wysyłki dokumentów, ale mają też inne zastosowanie. Kopert tekturowych można używać do wysyłania mniejszych, bardziej płaskich przedmiotów, a tuby sprawdzą się podczas wysyłania map, planów, szkiców, a także plakatów czy grafik oraz innych, delikatnych czy podłużnych przedmiotów. Tak wysłane przedmioty dotrą do adresata w idealnym stanie. Rzecz jasna, gwarantuje to tylko wybór kopert i tub najwyższej jakości, a takie właśnie oferuje RAJA.

Istotne jest to, że wybierając opakowania dopasowane do zawartości wysyłki, oszczędza się miejsce w magazynach i sortowniach, w których oczekują wspomniane przesyłki a także postępuje się ekologicznie, ograniczając puste, niewykorzystane przestrzenie w paczkach czyli najczęściej pudłach kartonowych. Zazwyczaj do pudła, w którym po włożeniu przesyłki zostaje wolne miejsce, wkłada się różnego rodzaju wypełniacze – stają się jednak zbędne, gdy zamiast tradycyjnego kartonu do wysyłki można wykorzystać opakowania takie jak koperty tekturowe i tuby.

Koperty

W ofercie RAJA dostępne są koperty bąbelkowe, samoklejące, ochronne, ekonomiczne, koperty kurierskie, rozszerzane, z okienkiem, oczywiście w wielu formatach (A3, A4, A4+, A5, B4, C4, B5, C5, E4) oraz w kolorach białym i brązowym. Koperty tekturowe są wykonane w 100% z włókna drewnianego, a papierowe z najlepszej jakości papieru Kraft.

Nadają się do wysyłki płaskich przedmiotów, takich jak kalendarze, książki, płyty, także dokumenty czy inne małe przedmioty. Dzięki temu, że są wyposażone w samoprzylepny pasek ich zamykanie jest szybkie i wygodne – nie ma konieczności używania taśmy klejącej. Z kolei w kopertach bąbelkowych można wysyłać delikatne przedmioty, także drobny sprzęt elektroniczny, płyty CD i DVD czy biżuterię. Te ostatnie, są odporne na przebicia i wstrząsy, a także lżejsze od kopert papierowych, co ma znaczenie w związku z kosztami wysyłki. Korzystanie z kopert zamiast pudeł kartonowych daje zatem także efekt, w postaci oszczędności finansowych.

Tuby

Tuby kartonowe są nie tylko praktyczne, ale także mają estetyczny wygląd i pozwalają zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Świetnie sprawdzą się jako opakowanie do transportu plakatów, obrazów, grafik, map i innych dużych formatów papierowych. Są wykonane z najwyższej jakości tektury zwijanej spiralnie, dzięki czemu można mieć pewność, że wysyłane przedmioty dotrą do adresata w stanie idealnym. Po obu stronach tub są zakładki, które umożliwiają wielokrotne otwieranie i zamykanie. Tuby kartonowe występują w dwóch wersjach – okrągłej i kwadratowej oraz dwóch wersjach kolorystycznych – białej i brązowej.

Szeroki wybór kopert, w tym kopert tekturowych, kopert kurierskich i kopert bąbelkowych oraz tub kartonowych można znaleźć w sklepie Rajapack.

Materiał Promocyjny 

REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA