Biura podróży

Niemieccy agenci sprzedają wycieczki Ryanaira

Materiały promocyjne
Prawie 8 tysięcy agentów zrzeszonych w stowarzyszeniu QTA otrzymało dostęp do wycieczek organizowanych przez Ryanaira Holidays. Faza testowa projektu potrwa do początku przyszłego roku

Quality Travel Alliance (QTA), do której należą takie organizacje jak RTK, Reiseland, Neckermann Partner, TUI Travel Star i Schmetterling, prowadzi fazę testową współpracy z Ryanairem Holidays przy sprzedawaniu wycieczek zorganizowanych, informuje portal branżowy FVW. Tym, kto dostarcza rozwiązań technologicznych i udostępnia produkt biurom agencyjnym jest firma HLX Touristik. Do jej klientów należą oprócz Ryanaira Holidays Lufthansa, Swiss, Sun Express i Condor.

Pakiety od Ryanaira Holidays są udostępniane przez extranet QTA, który został połączony z HLX. Thomas Bösl, przedstawiciel QTA uważa, że produkty te znakomicie uzupełnią dotychczasową ofertę biur agentów, które ostatecznie powinny oferować pełen asortyment usług turystycznych. Dzięki Ryanairowi Holidays propozycje wyjazdów zostaną powiększone o ponad 1800 przelotów na 200 lotnisk w 34 krajach. Co więcej, dzięki współpracy z HLX agenci mogą mieć dostęp także do produktów innych „touroperatorów lotniczych", między innymi Lufthansy Holidays. Ten ostatni organizator sprzedaje już swoje oferty przez sieć Lufthansa City Center.

Źródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL