fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

Oliver’s Travel namawia na kolorowanki

Materiały Promocyjne
Wielki sukces kolorowanek dla dorosłych skłonił organizatora luksusowych wakacji w Europie do stworzenia przewodnika, który turyści mogą pomalować według własnego pomysłu

Oliver's Travel, organizator wypoczynku w luksusowych willach w Europie, opublikował przewodnik turystyczny w formie kolorowanki dla dzieci i dorosłych.

Pomysł opiera się na teorii psychologicznej, według której kolorowanki pozwalają dorosłym znów poczuć beztroskę dzieciństwa i lepiej koncentrować się na wykonywanych właśnie czynnościach.

Touroperator podkreśla, że przewodnik ma być nie tylko formą rozrywki, lecz także inspiracją do podróży. W książce znalazły się najpopularniejsze wille z oferty organizatora. Część obrazków można też ściągnąć ze strony internetowej firmy.

Na odwrocie kolorowanek umieszczono oryginalne zdjęcia obiektów, co, jak mówi organizator, może, choć nie musi, pomóc w doborze odpowiednich kolorów morza czy roślinności.

Pomalowane prace można upubliczniać, używając hasztagu #OTholidaycolour. Oliver's Travel obiecuje zaprezentować najlepsze szerszej publiczności.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA