fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

TUI zmienia siedzibę, ale zostaje na Mokotowie

Mokotów Nova
materiały prasowe
W kwietniu 2020 roku TUI Poland przeniesie swoją siedzibę o kilkaset metrów - z biurowca przy ulicy Domaniewskiej do biurowca przy Magazynowej

Komunikat w tej sprawie wysłała do mediów firma CBRE, pośrednik, który wyszukał nowy lokal dla TUI na rynku nieruchomości.

Nowe biuro touroperatora mieści się w budynku Mokotów Nova, wybudowanym w 2012 roku biurowcu klasy A. Zajmuje połowę piętra i ma powierzchnię 2150 m kwadratowych.

TUI Poland w ostatnich trzech latach niezwykle rozwinął działalność i awansował na pierwsze miejsce pod względem liczby klientów w Polsce. Jak mówił w lipcu prezes Marcin Dymnicki, firma zatrudnia obecnie 750 osób.

Komunikat cytuje Pawła Dobrowolskiego z CBRE:– Cieszymy się, że nowe, większe biuro umożliwi konsolidację całej firmy TUI na jednej przestrzeni. Największą zaletą nowej siedziby jest niewątpliwie atrakcyjna lokalizacja, na której zależało naszemu klientowi. Nowoczesne budynki, duża liczba lokali handlowo-usługowych w okolicy, łatwy dostęp do głównych węzłów komunikacyjnych miasta sprawiają, że Mokotów wciąż przyciąga najemców.

"Nowoczesna konstrukcja pozwala na dowolną aranżację przestrzeni w budynku. Biurowiec położony jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, u zbiegu ulic Domaniewskiej oraz Magazynowej. Sąsiaduje z Galerią Mokotów, jednym z większych warszawskich centrów handlowych. Lokalizacja Mokotów Nova umożliwia sprawną komunikację ze wszystkimi częściami miasta oraz szybki dojazd samochodem do centrum, a także na lotnisko Okęcie" - czytamy w komunikacie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA