fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

Thomas Cook wprowadza nowy system dla agentów

Bloomberg
Koncern chce, aby nowe narzędzie pomogło zwiększyć sprzedaż usług dodatkowych i ofert wyższej kategorii

Thomas Cook stworzył we współpracy z firmą technologiczną Peakwork nowy system rezerwacyjny TC Pro. Agenci mogą przez niego rezerwować całe pakiety turystyczne i samo zakwaterowanie oferowane przez wszystkie marki touroperatorskie należące do koncernu.

Sprzedawcy będą wyszukiwać produkty na podstawie wielu kryteriów i koncentrować się nie na cenie końcowej, ale na innych elementach oferty, na przykład na miejscu wylotu, typie pokoju, rodzaju wyżywienia czy cechach specyficznych dla produktów własnych grupy. Koncern chce, aby nowe narzędzie pomogło zwiększyć sprzedaż usług dodatkowych i ofert wyższej kategorii.

- Możemy zaoferować rozwiązania niedostępne dziś w innych systemach - mówi szef działu zarządzania danymi IT i dynamicznego pakietowania, Carlton Woestmann, cytowany przez portal Touristik Aktuell.

Pierwsze testy prowadzone w wybranych biurach franczyzowych w Czechach i na Węgrzech wypadły pomyślnie. Teraz system wdrażany jest w Niemczech, a z czasem ma pojawić się także w innych krajach.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA