fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

Rainbow: Napędza nas Grecja i Bułgaria

Filip Frydrykiewicz
Grecja i Bułgaria to kierunki, które w tym roku najdynamiczniej zyskują klientów w biurze podróży Rainbow. Sprzedaż wakacyjnych wyjazdów urosła do tej pory o 29,1 procent

Wielkość sprzedaży imprez turystycznych z oferty Lato 2017 (wycieczki realizowane od kwietnia do października) od momentu jej rozpoczęcia do 31 maja wyniosła w biurze podróży Rainbow 182 858 rezerwacji. To o 29,1 procent więcej niż w tym samym casie zeszłego roku.

- Najmocniej, powyżej naszej średniej, rośnie sprzedaż wakacji w Grecji i Bułgarii - komentuje członek zarządu Rainbow Piotr Burwicz. - Dużo mniejszy wzrost notują Hiszpania i Portugalia, ale trzeba pamiętać, że te kierunki szczególnie urosły w zeszłym roku.

- Zaskoczył nas nieco Cypr, który mamy w ofercie od wielu lat, jak zresztą kilku innych touroperatorów, ale w tym roku ten kierunek znajduje wyjątkowo wielu zwolenników - dodaje Burwicz.

Jak mówi, touroperator utrzymuje tempo sprzedaży, dlatego sądzi, że nie będzie musiał obniżać mocno cen swoich wycieczek. - Już za dwa tygodnie zaczną się wakacje, zarazem nie dzieje się nic groźnego, co mogłoby odstraszać turystów od wyjazdów, widać więc ożywienie w naszych salonach - wyjaśnia.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA