fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

Rainbow: Zimowe ferie z Figloklubami

Madera to jeden z nowych kierunków Rainbow
Filip Frydrykiewicz
Gran Canaria, Madera, nowe programy objazdowe i hotele z Figloklubami to nowości w zimowej ofercie biura podróży Rainbow w kategorii kierunków bliskich

Rainbow rozpoczął sprzedaż kolejnej części oferty na zimę, tym razem zawierającej bliskie, ciepłe kierunki, oraz wycieczki po Europie. Są tam więc wyjazdy do Egiptu, Izraela, na Cypr - zarówno Północny, jak i Południowy - do Maroka i na Wyspy Kanaryjskie: Lanzarote, Teneryfę i Fuerteventurę. Zimą z Rainbowem będzie można zwiedzać też Włochy.

Są też nowości. Touroperator wzbogacił ofertę o „wyspę wiecznej wiosny" - portugalską Maderę. Jak pisze w komunikacie rzecznik touroperatora Radomir Świderski, ceny pobytu na wyspie zaczynają się od 1899 złotych, natomiast objazdówek, w których oprócz Madery można zobaczyć Porto Santo i Azory, od 2699 złotych.

Kolejną nowością jest „królowa Wysp Kanaryjskich", czyli Gran Canaria. "To idealna propozycja, dla osób ceniących sobie zarówno plażowanie, aktywny wypoczynek, jak i zwiedzanie. Ceny tygodniowego wypoczynku zaczynają się już od 2599 złotych".

Rainbow proponuje również rodzinne wczasy w Figloklubach, czyli klubowych hotelach z animacjami w języku polskim, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zabawa w klubach przewidziana jest w okresie ferii zimowych, w trzech hotelach, dwóch na Maderze i jednym na Fuerteventurze.

Dla turystów preferujących zwiedzanie, Rainbow przygotował m.in. wycieczki po Włoszech, Wyspach Kanaryjskich, Cyprze, Egipcie, Izraelu i Jordanii, Maroku i po wspomnianej Maderze.

„Zakochani w.." to kontynuacja ubiegłorocznej, popularnej propozycji na Walentynki. "W romantycznej i przyjemnej atmosferze pary mogą spędzić ten czas między innymi w Rzymie, Wenecji, Mediolanie, Lizbonie, Madrycie, Barcelonie i stolicy tanga – Buenos Aires" - zapewnia Świderski.

Klienci, którzy zarezerwują wyjazd w przedsprzedaży mogą liczyć na rabat do 40 procent, gwarancje - ubezpieczenie od rezygnacji, gwarancję bezpłatnej zmiany rezerwacji w wersji „Standard", gwarancję najniższej ceny" - gratis oraz „przyjacielski rabat", czyli dodatkową zniżkę w wysokości 100 złotych od osoby w przypadku polecenia oferty Rainbow innym osobom.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA