fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

Thomas Cook już sprzedaje przyszłoroczne wakacje

fot. facebook.com/thomascook
O 10 procent większy program, a do tego kilka nowości w Europie i poza nią oferuje w Wielkiej Brytanii Thomas Cook na lato 2017 roku

Wśród przyszłorocznych nowości w ofercie Thomasa Cooka są m.in. Chorwacja, Mykonos i Costa del Sol. Są też dalekie kraje. Po raz pierwszy klienci Cooka będą mogli polecieć na karaibską wyspę Tobago. Zwiększona została też oferta do Stanów Zjednoczonych, jednego z ulubionych kierunków Brytyjczyków. Program touroperatora został poszerzony o 9 procent dla wylotów z Manchesteru i Newcastle oraz o 3 procent z Glasgow. Nowością są także dwa dodatkowe lotniska wylotowe - Londyn Luton i Leeds Brandford.

Touroperator zachęca klientów, szczególnie rodziny z dziećmi, do wczesnej rezerwacji, oferując cenę dla dzieci zaczynającą się od jednego funta. Promocja obowiązuje na różnych kierunkach, między innymi przy wycieczkach do Turcji, Egiptu, Hiszpanii i Grecji.

– Po raz pierwszy tak wcześnie startujemy z ofertą letnią na kolejny rok. W sytuacji, kiedy konkurencja na rynku stała się o wiele większa niż kiedykolwiek, chcemy móc zaoferować naszym klientom szerszy wybór i większą elastyczność – mówi Chris Mottershead, dyrektor zarządzający Thomasa Cooka w Wielkiej Brytanii, cytowany przez portal Travel Weekly.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA