fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

Na Fuerteventurę z Itaką w stroju kąpielowym

Materiały promocyjne
Nietypowa akcja promocyjna. Kto przyjdzie w stroju kąpielowym w sobotę pod Centrum Nauki Kopernik w Warszawie ma szansę wygrać podróż na najpopularniejszą w Polsce Wyspę Kanaryjską - Fuerteventurę

Konkurs organizuje biuro podróży Itaka i Biuro Promocji Turystyki wyspy Fuerteventura. Hasło imprezy to „Itaka i Fuerteventura przywołują lato!". Na 20 zwycięzców czekają vouchery na tygodniową wycieczkę.

Konkurs promuje jedną z najpiękniejszych wysp w archipelagu Wysp Kanaryjskich, Fuerteventurę.

Uczetnicy konkursu, obowiązkowo w strojach kąpielowych, spotkają się o godzinie 13.30 przed Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Z ich grupy animatorzy wyłonią osoby, które prawidłowo odpowiedzą na pytania dotyczące Itaki i Fuerteventury. Następnie 150 finalistów pojedzie, dwupiętrowymi autokarami Itaki przez centrum Warszawy, nad Wisłę, niedaleko Warszawskiej Syrenki, skąd przejdą Mostem Świętokrzyskim na "wyspę" urządzoną na plaży pod Mostem Poniatowskiego (niedaleko klubu Plażowa).

O godzinie 15 rozpoczną poszukiwania zakopanych w piasku nagród - ukrytych w piłeczkach voucherów na tygodniową wycieczkę dla jednej osoby na Fuerteventurze.

Rywalizacji konkursowej towarzyszyć będzie muzyka puszczana przez DJ-a, degustacja smakołyków z Fuerteventury i zabawa dla osób kibicujących finalistom. Wszyscy zwycięzcy pojadą na Fuerteventurę wspólnie, by razem bawić się i odpoczywać na tej jednej z najpiękniejszych plaż Wysp Kanaryjskich.

Konkurs reklamowany będzie na antenie Radia RMF MAXXX, które od środy emituje spoty reklamowe.

Regulamin konkursu „Itaka i Fuerteventura przywołują lato!" znajduje się na stronie internetowej i Facebooku Itaki oraz na stronie Fuerteventury.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA