fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

Rainbow: Zrób sobie sam wycieczkę

materiały prasowe
Rainbow stworzył stronę internetową, przez którą będzie można samemu połączyć sobie przelot z noclegiem. Do wyboru są setki rejsów i 100 tysięcy hoteli

Nowa usługa prowadzona będzie pod marką MyWay by Rainbow. Dzięki niej turyści, którzy "cenią sobie wolność wyboru i samodzielnie planują wyjazdy będą mogli sami zdecydować kiedy, dokąd i na jak długo chcą wyjechać".

- Rynek bardzo się zmienia i ewoluuje w kierunku indywidualizacji oraz spełniania potrzeb pojedynczych konsumentów – mówi cytowany w komunikacie biura podróży jego prezes Grzegorz Baszczyński. - Jest bardzo duża grupa ludzi, którzy nie korzystają z usług biur podróży, bo wolą samodzielnie organizować swoje wyjazdy. To są głównie ludzie młodzi, aktywni, często spontanicznie podejmujący decyzje, wyjeżdżający klika razy do roku. Za pośrednictwem naszego portalu będą mogli w prosty i szybki sposób złożyć odpowiednią dla siebie ofertę - zapewnia Baszczyński.

MyWay (http://myway.r.pl/) to intuicyjna wyszukiwarka - podpowiada wszystkie możliwe połączenia lotnicze z wylotami z Polski, zarówno tradycyjnych linii lotniczych, tanich, jak i czarterowych, które są dostępne w ofercie Rainbow. Strona przeszukuje kilka największych GDS–ów (Systemów Globalnej Dystrybucji), które oferują 98 procent wszystkich połączeń lotniczych na świecie. Wyszukiwarka również podsunie możliwości zakwaterowania - w hostelach, pensjonatach, hotelach średniej klasy i obiektach luksusowych. Klienci mogą więc wybrać standard noclegu i jego położenie.

- Wygląd serwisu MyWay jest spójny graficznie z wyglądem nowej strony internetowej Rainbow – mówi Tomasz Busiak, manager odpowiedzialny za MyWay. - Zależało nam, aby klienci byli świadomi, że jesteśmy częścią touroperatora z 26-letnim doświadczeniem. Stworzona przez nas wyszukiwarka jest niezwykle intuicyjna i prosta w zastosowaniu. Zapamiętuje wybrane frazy i podpowiada najczęściej wybierane przez użytkowników wyniki wyszukiwania. Podpowiada również najtańsze połączenia lotnicze dostępne w danym terminie. Po wybraniu parametrów wyjazdu otrzymujemy wynik w postaci najtańszego lotu z różnymi wariantami zakwaterowania. Wtedy dzięki filtrom możemy dobrać nocleg.

Jak zapowiada touroperator, portal będzie się rozbudowywał i w najbliższym czasie do oferty wprowadzone zostaną dodatkowe usługi, między innymi: wynajmowanie samochodów, przejazdy z lotnisk oraz ubezpieczenia. Stale będzie wzbogacana oferta noclegowa.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA