fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

Zimą z Itaką do Panamy i na Haiti

Bloomberg
Dwa nowe kierunki - Panama i Haiti - znalazły się w zimowej ofercie biura podróży Itaka. Wyjazdy do ciepłych krajów na zimę 2016/2017 są od dziś dostępne w systemach rezerwacyjnych

Łącznie jest to ponad 600 propozycji. Jedną z nowości jest Panama. Jak zapewnia wiceprezes Itaki Piotr Henicz, to turystyczny raj, bo standard hoteli nad Oceanem Spokojnym gwarantuje wypoczynek na najwyższym światowym poziomie. A do tego dżungla, spotkania z Indianami Embera, malownicze wyspy Bocas del Toro, a także niesamowita stolica, Panama, porównywana z Dubajem i jeden z cudów inżynierii: Kanał Panamski.

Zobacz, jak można odpoczywać w Panamie

- Turystom ciekawym świata proponujemy także kolejną nowość, ciągle tajemnicze Haiti, a jego legendą, fascynującymi obrzędami i karaibskimi plażami - zapowiada Henicz.

Zobacz krajobrazy Haiti

W nowym sezonie zimowym z Itaką będzie można wyjechać na Kubę, gdzie poza Cayo Santa Maria i regionem Holguin teraz będzie można wypocząć także w słynnym Varadero czy Cayo Coco. Z kolei na Dominikanie, poza Punta Cana, touroperator dodał rejon Puerto Plata.

Itaka ma też więcej propozycji na egzotyczny urlop na wschodniej półkuli. Do rejonu Salalah w Omanie dołączył "bajkowy Muscat z pięknymi hotelami i całą magią Orientu". Tajlandia reprezentowana jest przez popularne regiony i wyspy jak Krabi, Phuket i Khao Lak. Po przerwie wraca też do oferty touroperatora Mauritius – synonim luksusowych wakacji na końcu świata. Wyspy Zielonego Przylądka i Zanzibar – które były hitami ostatniej zimy teraz mają "nową odsłonę".

Itaka rozszerzyła listę portów lotniczych, z których można polecieć na egzotyczne zimowe wakacje. I tak z Wrocławia będzie można podróżować do Omanu i na Haiti, z Katowic do Kenii, Omanu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, na Wyspy Zielonego Przylądka i i na Dominikanę.

Są też już gotowe kierunki od zawsze goszczące w ofercie Itaki: Wyspy Kanaryjskie, Costa del Sol, Madera , Cypr. - Krótki przelot, miejsca idealne na zimowe naładowanie baterii, znane z wysokiego poziomu usług - podkreśla ich zalety Henicz.

Jeśli chodzi o wycieczki, touroperator ma 140 programów wycieczek objazdowych do miejsc, o których marzą turyści i podróżnicy. Henicz zalicza do nich "rewelacyjne wycieczki objazdowe łączące Panamę z Kostaryką i Kolumbią, aż trzy różne trasy po zjawiskowej Namibii i Meksyk w kilku wersjach. Ciekawie skonstruowane wycieczki do Tajlandii - na przykład zwiedzanie zakończone wypoczynkiem w najsłynniejszych tajskich resortach: Pattaya, Koh Samui i Hua Hin.

Żeby zarezerwować wyjazd wystarczy 10 procent zaliczki. Inne korzyści dla klientów, którzy szybko zdecydują się na wyjazd to zniżki do 40 procent i gwarancja niezmienności ceny oraz gwarancja najniższej ceny gratis. Do tego oferuje 50 zniżki dla dziecka w wybranych hotelach; dodatkową zniżkę 2-procentową dla uczestników programu lojalnościowego. Największe zniżki będą stosowane do 9 maja tego roku - zapowiada biuro podróży.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA