fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

Rainbow: Mamy już egzotykę na sezon 2016/2017

Filip Frydrykiewicz
Madagaskar, Floryda, Puerto Vallarta w Meksyku, Cayo Coco na Kubie i Fudżajra w Emiratach Arabskich - to pięć nowych kierunków, do których będzie wozić klientów biuro podróży Rainbow

W Rainbow wystartowała przedsprzedaż oferty egzotycznej na sezon zimowy 2016/2017. na początek w sprzedaży są wyjazdy egzotyczne realizowane dreamlinerem LOT-u i czarterami innych przewoźników.

Dreamlinerem od listopada będzie można polecieć do Meksyku, Wietnamu, Tajlandii, na Kubę i na Bali. W ofercie pojawiły się także nowości: Madagaskar, USA (przelot do Miami), Puerto Vallarta (Meksyk) i Cayo Coco (Kuba). Touroperator wprowadza również rejsy na Mauritius w cyklu cotygodniowym, wcześniej latał tam co 11 - 12 dni.

- W Miami na Florydzie będą rozpoczynały się nowe wycieczki objazdowe po USA oraz rejsy luksusowymi statkami po Karaibach. Tę drugą formę zwiedzania będzie można połączyć   z wypoczynkiem na Bahamach - wyjaśnia cytowany w komunikacie prezes Rainbow Grzegorz Baszczyński. - Liczymy również, że samo Miami ze słynną dzielnicą South Beach przyciągnie wielu chętnych. Kolejna propozycja to Puerto Vallarta, czyli meksykańskie San Francisco. Miejsce fantastycznych hoteli, pięknych plaż i bujnego życia nocnego. Tych, którzy wolą bardziej kameralne miejsca z pewnością zauroczy kubańskie Cayo Coco z eleganckimi hotelami i mnóstwem możliwości aktywnego wypoczywania. Natomiast miłośnikom egzotycznej przyrody i zachwycających widoków proponujemy ojczyznę Króla Juliana, czyli Madagaskar.

Wśród pozostałych dalekich kierunków są też Gambia, Kenia, Sri Lanka, a także kolejna nowość - Fudżajra (ang. Fujairah), kurort nad Zatoką Omańską w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jak zapowiada organizator "w rewelacyjnych cenach już od 2999 złotych za tydzień".

Rainbow oferuje też same przeloty. Ceny mają być promocyjne - lot dreamlinerem do Tajlandii w dwie strony ma kosztować 2699 złotych, a na Kubę od 2949 złotych.

Touroperator zapowiada również rozszerzenie możliwości skorzystania z "egzotyki de luxe", czyli wycieczek z noclegami w hotelach o wyższym niż przeciętnie standardzie i wyjątkowej obsłudze.

Na początek sprzedaży biuro podróży daje rabaty sięgające 40 procent oraz dodaje gratis: ubezpieczenie od rezygnacji, gwarancję bezpłatnej zmiany rezerwacji, gwarancję najniższej ceny i „przyjacielski rabat", czyli dodatkową zniżkę w wysokości 100 złotych od osoby za  polecenie oferty Rainbow innym osobom.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA