fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

Itaka: Dominikana i Wyspy Zielonego Przylądka na wakacje

Bloomberg
Dominikana i Wyspy Zielonego Przylądka - to dwa kierunki, które do swojej letniej oferty dopisze biuro podróży Itaka. Na Dominikanie powołała już nawet oddział spółki - dowiedziała się Turystyka.rp.pl

- Jest kilka powodów, dla których widzimy szansę ekspansji letniej na tych dwóch kierunkach - mówi nam wiceprezes Itaki Piotr Henicz.

- Po pierwsze w kończącym się powoli sezonie letnim zainteresowanie wypoczynkiem w tych dwóch krajach było ogromne. Samoloty latały wypełnione w ponad 95 procentach (lepiej było jeszcze w maszynach do Tanzanii i na Kubę, które miały 100 procent obłożenia) - wyjaśnia Henicz. - Po drugie na Dominikanie powstał oddział naszej spółki hiszpańskiej Fuerte Itaka, która na miejscu zajmuje się naszymi klientami. Po trzecie - widzimy, że część klientów jest gotowa polecieć dalej na wakacje ze względu na obawę o bezpieczeństwo w innych, położonych bliżej a kojarzonych dotychczas z letnim wypoczynkiem, miejscach.

Zdaniem Henicza takie kierunki jak Wyspy Zielonego Przylądka, a szczególnie Dominikana, są idealne na wakacje dla rodzin z dziećmi, są tam bowiem piękne plaże, ciepły klimat i dobrej jakości, nowoczesne hotele. Itaka dokłada do tego animacje, prowadzone pod szyldem Klubów Przyjaciół Itaki.

Na Dominikanę Itaka będzie latać samolotem szerokokadłubowym (bez lądowania po drodze na tankowanie). Jej klienci będą odpoczywać w regionie Punta Cana i La Romana. W ofercie jest pięć hoteli pięciogwiazdkowych z całodziennym wyżywieniem typu all inclusive lub all inclusive 24h. Wyjazdy na 8 lub 15 dni. Wyloty z Warszawy od 6 lipca, a z Katowic od 7 lipca.

Na Wyspy Zielonego Przylądka Itaka poleci maszyną wąskokadłubową, raz na tydzień. Ma tutaj pięć hoteli cztero- i pięciogwiazdkowych, z samymi śniadaniami, all inclusive lub all inclusive 24h. Pobyt: 8 lub 15 dni. Wyloty z Warszawy od 19 czerwca.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA