fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

PIT znalazł rzecznika prasowego

Ewa Kubaczyk ostatnie trzy lata redagowała "Wiadomości Turystyczne"
archiwum prywatne
Ewa Kubaczyk, redaktor w dwutygodniku branżowym "Wiadomości Turystyczne", będzie nowym rzecznikiem Polskiej Izby Turystyki

Jak dowiedziała się nieoficjalnie Turystyka.rp.pl, nowym rzecznikiem Polskiej Izby Turystyki ma zostać Ewa Kubaczyk. Sama Kubaczyk nie potwierdza ani nie zaprzecza tej informacji. Nie chciał nam jej też potwierdzić prezes PIT Paweł Niewiadomski.

Kubaczyk ostatnie trzy lata pracowała jako redaktor prowadząca w "Wiadomościach Turystycznych", złożyła niedawno wymówienie i jest na urlopie.

Kubaczyk ukończyła historię na Uniwersytecie Warszawskim, a drogę zawodową zaczynała jako dziennikarz w prywatnej Agencji Informacyjnej SIS (istniała w latach 1993-1994). Później pracowała w Fundacji Polsko-Niemieckie Pojednanie i była kuratorem i współautorem wystaw w Domu Spotkań z Historią, a także kierownikiem jego działu wydawnictw. Jest też redaktorem książek.

Stanowisko rzecznika prasowego PIT wakuje od grudnia, kiedy odeszła z niego Marzena Markowska, też zresztą wcześniej (2012-2013) redaktor prowadząca w "Wiadomościach Turystycznych" .

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA