fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kraj

Nasze hity internetu 2017

Fotolia
Oto zestawienie dziesięciu najchętniej czytanych artykułów w serwisie rp.pl o wydarzeniach z 2017 roku.

Wstydliwa prawda o wypadku premier Beaty Szydło

Zastępczy kierowca w limuzynie i znikający świadkowie. Co naprawdę wydarzyło się w Oświęcimiu?

Wysoka pensja Kijowskiego w KOD

Minimum 90 tys. zł ze zbiórek prowadzonych przez Komitet Społeczny KOD trafiło do firmy Mateusza Kijowskiego, który twierdzi, że za pracę na rzecz KOD nie pobiera wynagrodzenia. „Rzeczpospolita” dotarła jednak do faktur, jakie osobiście przez pół roku wystawiał za usługi informatyczne dla KOD. Kijowski potwierdził nam ich autentyczność. Twierdzi, że ktoś usiłuje rozkręcić wokół niego jakąś aferę.

Wojciech Bojanowski z TVN może trafić do więzienia

Policyjni związkowcy ścigają dziennikarza, który ujawnił szokujący film z komisariatu we Wrocławiu.

Płociński: Wielki przekręt z wypadkiem pani premier

Wreszcie opozycji coś się udało. Tygodnie, miesiące piarowych wpadek i spadków w sondażach, a tu nagle pełen sukces. PiS połknął haczyk, poszło lepiej niż ktokolwiek mógł zakładać. Łatwo zrozumieć, dlaczego opozycja nie otwiera szampana: groźny wypadek, premier w szpitalu – toasty by teraz wszystko popsuły.

Donald Trump w Polsce. Relacja na żywo

- Polska jest geograficznym sercem Europy, ale - co jeszcze ważniejsze - w Polakach postrzegamy duszę Europy, wasz naród jest wielki, ponieważ wielkim jest wasz duch i jest to duch silny - powiedział Donald Trump na placu Krasińskich.

Marcin Piasecki: PiS jest już na drodze do utraty władzy

Słabość opozycji pozwalałaby Jarosławowi Kaczyńskiemu rządzić długie lata, ale uruchomił za dużo frontów.

Denis MacShane: Premier Szydło głęboko się myli

W Wielkiej Brytanii słowo "imigrant", gdy jest używane przez populistycznych demagogów w polityce lub prasie, najczęściej występuje poprzedzone przymiotnikiem "polski" – pisze dla „Rzeczpospolitej” Denis MacShane, b. brytyjski minister ds. europejskich.

Artur Bartkiewicz: Czego nie widać na zdjęciu z Dudą

Andrzej Duda z dwoma kciukami w górze na zdjęciu ze szczytu NATO został bohaterem polskich mediów. Ale choć dywagacje na temat tego jak powinien wyglądać na takim zdjęciu polski prezydent są niewątpliwe wdzięcznym tematem do rozmów, ważniejsze jest jednak to, czego na zdjęciu nie widać.

"Ucho prezesa" – Robert Górski nie śmieszy jak zwykle

„Ucho Prezesa" zyskało ogromną popularność w sieci, choć z pewnością nie jest najzabawniejszą komedią polityczną na świecie. Jednak na naszym rodzimym ugorze i tak nie ma konkurencji. Niestety.

Paweł Kukiz o protestach: Mam stanąć obok Platformy Obywatelskiej?

Paweł Kukiz dostaje wiele pytań od internautów w sprawie trwających protestów przeciw reformie Sądu Najwyższego. Lider Kukiz'15 tłumaczy, czemu nie wyszedł na ulicę.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

REDAKCJA POLECA

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA