Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

#metoo

Salma Hayek: Byłam mšdra, może dlatego mnie nie zgwałcił

Fotorzepa, Dominik Pisarek
Salma Hayek przyznała, że jest jej wstyd iż tak długo czekała na ujawnienie, że znany hollywoodzki producent, Harvey Weinstein, molestował jš seksualnie.

Podczas nagrywania wywiadu do programu "Oprah’s SuperSoul Conversations" Hayek powiedziała w rozmowie z Oprah Winfrey, że "New York Times" kontaktował się z niš z proœbš o opisanie jej relacji z Weinsteinem w czasie, gdy wybuchła afera, która de facto zakończyła karierę producenta. Wtedy jednak - jak stwierdziła Hayek - obawiała się ona, że będzie to dla niej zbyt emocjonalne.

- Zaczęłam płakać, kiedy poprosili mnie o rozmowę i ostatecznie nie zgodziłam się na niš - mówiła Hayek.

- Potem czułam wstyd, że zachowałam się jak tchórz. Wspierałam kobiety przez dwie dekady, a teraz zostałam tchórzem - dodała Hayek, której wypowiedzi cytuje "The Hollywood Reporter".

Ostatecznie Hayek opowiedziała o molestowaniu jš przez Weinsteina w rozmowie z "Timesem". Producent miał molestować jš na planie filmu "Frida". Rzecznik Weinsteina zaprzeczył tym oskarżeniom.

Hayek w rozmowie z Winfrey przyznała, że Weinstein nie był pierwszym mężczyznš, który jš molestował. - W relacjach z nim (Weinsteinem - red.) zachowałam się mšdrze. Rozegrałam to bardzo dobrze. Może dlatego mnie nie zgwałcił - stwierdziła.

ródło: Time

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL