Nowy kontrakt telewizyjny Ekstraligi. Złote czasy czarnego sportu

Władze Ekstraligi wynegocjowały nowy, jeszcze bardziej lukratywny kontrakt telewizyjny. Więcej zarabiają w Polsce tylko piłkarze.

Kajakarze walczą o igrzyska w Paryżu. Została ostatnia szansa

Reprezentacja Polski kajakarzy przygotowuje się do walki o udział w najważniejszej imprezie czterolecia. Nasi zawodnicy już w maju przystąpią do kwalifikacji olimpijskich w Segedynie.

Andrzej Duda i Recep Tayyip Erdogan mają wspólny front. Stambuł wchodzi do gry

Stambuł zorganizuje kolejne igrzyska europejskie w 2027 roku, co potwierdza, że to impreza, którą gospodarze traktują przede wszystkim jako przedmiot polityki.

Kolejna kwalifikacja. Reprezentacja Polski na igrzyska rośnie

Kanadyjki startujące w dwójce na 500 metrów wystąpią na igrzyskach w Paryżu. To w kajakarstwie już jedenasta kwalifikacja olimpijska dla Polski.

Idzie wiosna pań. Rośnie rola kobiet w polskim kolarstwie szosowym

Polskie zawodniczki mają szanse na sukcesy w kolarstwie szosowym. Kwalifikacje olimpijskie mają trzy, a panowie jedną.

Sport to zdrowie? W przypadku rugby naukowcy mają wątpliwości

Brytyjscy naukowcy uznali, że gra dzieci w rugby to znęcanie się nad ich mózgami, i wywołali burzę, której nie przepuścił nawet Boris Johnson.

Ster na Paryż. Reprezentacja pływaków walczy w Dausze o kwalifikacje

Największe gwiazdy zrezygnowały z udziału w tegorocznych mistrzostwach świata. Polacy szansę wykorzystują, choć nie wszyscy.

Adam Peaty w Dausze: Mistrz wrócił z samotnej podróży

Adam Peaty w mistrzostwach świata w Dausze zdobył brąz. Wobec jego poprzednich osiągnięć to niewiele, ale w świetle załamań, jakie przeżył mistrz i rekordzista świata, naprawdę dużo.

Super Bowl 2024: Nerwy, błędy i przebłyski geniuszu

Mecz Kansas City Chiefs z San Francisco 49ers był zacięty, mnożyły się błędy po obu stronach. O wyniku rozstrzygnęła dopiero dogrywka.

Mistrzostwa świata w pływaniu. Rusza walka o medale i olimpijskie kwalifikacje

Do Dauhy poleciała 22-osobowa reprezentacja Polski, która chce powalczyć nie tylko o wysokie miejsca, ale też o jak najwięcej kwalifikacji na igrzyska w Paryżu.

Adrian Meronk poszedł po miliony

Polak rozpoczął karierę w finansowanej przez saudyjski fundusz inwestycyjny lidze LIV Golf. Ten ruch da mu miliony dolarów, ale raczej nie da miejsca w historii dyscypliny.

Windsurfing. Paweł Tarnowski wicemistrzem świata w klasie olimpijskiej

Srebrny medal, który Polak wywalczył w klasie iQFoil, to świetna wiadomość przed igrzyskami olimpijskimi w Paryżu.

Startują mistrzostwa świata. Polacy walczą o igrzyska

Startują mistrzostwa świata w sportach wodnych. Rywalizację w Dausze jako pierwsi rozpoczną specjaliści od skoków i pływania synchronicznego, którzy będą walczyli nie tylko o medale, ale także kwalifikacje olimpijskie.

Jak z cukrzycą dojechać po olimpijski medal? Mateusz Rudyk odpowiada

- Musiałem pogodzić się z tym, że mogę zostać mistrzem świata, a później pójdę spać i już się nie obudzę – mówi „Rz” najlepszy polski kolarz torowy Mateusz Rudyk.

Trzy medale Polaków na mistrzostwach Europy

Trzy medale zdobyli polscy panczeniści podczas mistrzostw Europy w Heerenveen. Złoto wywalczyli sprinterzy, srebro sprinterki, a brąz - startujący na 500 metrów Marek Kania.

Pierwszy sukces w Heerenveen. Polki wicemistrzyniami Europy

Andżelika Wójcik, Iga Wojtasik i Karolina Bosiek zdobyły srebrny medal mistrzostw Europy w łyżwiarstwie szybkim na legendarnym torze Thialf w Heerenveen.

Luke Littler wicemistrzem świata w darcie. 16-latek zarobił 200 tys. funtów

16-letni Luke Littler przystępował do rywalizacji w mistrzostwach świata z 164. miejsca w światowym rankingu. Dotarł do finału i wygrał 200 tysięcy funtów. Tytuł organizacji PDC zdobył Luke Humphries.

Polska zorganizuje kolejne wielkie imprezy

Puchary Świata w sprincie i slalomie oraz mistrzostwa Europy w maratonie to kolejne wielkie imprezy z udziałem najlepszych kajakarzy, które odbędą się w tym roku w naszym kraju.